Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
Yeni Ürün| Silvia Çalışma Koltuğu

 

"Modern, şık ve farklı... Silvia Çalışma Koltuğu ile iş alanlarınızı kişisel zevklerinize uygun dizayn edebilir, ergonomik alanlarda çalışmanın keyifini yaşayabilirsiniz."

 

 

Çalışma alanlarınızda doğru parçaları bir araya getirmek iş kalitenizi ve iş performansınızı doğrudan etkiler. Ergonomik tasarımların ofis içerisinde doğru renk ve formalarda konumlandırılması, firma kimliğine uygun ayrıntıların ürünlerde bulunuyor olması bütünleşmiş bir dekorasyon çalıması için mutlaka yapılması gerekenlerdendir. 

Anka Ofis Mobilyaları, geliştirdiği fonksiyonel çözümleri ve ergonomik ürünleri ile çalışma alanlarınızı keyifli mekanlara dönüştüecek çözümler üretiyor. Bu anlamda bünyemize kazandırdığımız Silvia Çalışma Koltukları serisini beğeninize sunuyoruz. Modern ve farklı tasarımı üle bugünün modasına uyum sağlayan sade tasarım ile şık alanlar oluşturabilirsiniz...

 

Excutive Makam Takımları ile Ergonomik Ofisler

Günümüzde ofis mobilyası tasarımı özel çalışmalarla  belirlenmiş ve standart ölçüler haline getirilerek bu ölçüler üzerinden üretimi yapılmaktadır. Ofis mobilyalarının tasarımında kullanılan standart ölçülerin yanı sıra kullanılan malzemenin, malzemenin yapısının,ergonomik koşullara uygunluğu ile var olan bir sorunu giderip gidermediğiya da yeni sorunlara yol açıp açmadığı noktasında da birçok yanlış uygulamaya rastlanmaktadır. Tasarım ve üretim aşasında belirlenecek bu unsurlarla doğru ve ideal tasarımlar ortaya koyulabilir. Doğru açıların bir araya getirilerek, ergonomik ve fonksiyonel detayların barındırıldığı büro mobilyaları ve koltuklarıyla ideal çalışma düzeni sağlanabilir. 

 

Çalışma alanlarınızda doğru dizaynı sağlayabilmeniz için ergonomik, kurum kimliğinize uygun, kaliteli malzemeleri ve farklı tasarımları bir araya getirmek profesyonel bir çalışma gerektirir. Anka Ofis Mobilyaları olarak proje geliştirip sizlere en doğru ofis dizaynını, ofis ergonomisini sağlayarak sağlıklı ve keyifli çalışma alanları sunuyoruz. 

OFİS DOLAP SİSTEMLERİ TASARIMLARI

Ofis dolap sistemleri çalışma alanlarında rahat, konforlu ve sistemleri bir düzen kurabilmek için hazırlanması gereken ürünlerdendir. Yoğun iş temposu ve bununla beraber biriken işlerin en sağlıklı ve düzenli hale getirilebilmesi için çalışma alanlarında ki fiziksel duruma en uygun ve maksimum fayda sağlayacak şekilde bir dizaynın mekâna uygulanması gerekmektedir. Dosyalama işlemlerinin rahatça düzenlenebileceği, fonksiyonel çözümler sunan ofis dolapları ile iş saatlerinizin yoğunluğunu en aza indirerek verimliliği en üst düzeye çıkarabilirsiniz. 

Çağrı Merkezi Mobilyaları Modelleri

 

Günümüzde kurumsal tüm firmalar müşterilerine daha iyi, yalın ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla farklı çalışmalar yapmaktadır. Bunlardan en yaygın olanı ise çağrı merkezi oluşturarak müşterilere canlı çözüm masaları oluşturmaktır. Türkiye'de gelişen tüm sektörlerin mutlaka oluşturduğu bu çözüm masaları aktif ve karşılıklı çözüm sağlamayı kolaylaştırdığından en yapıcı müşteri hizmetlerinden biridir aynı zamanda. Teknolojik ve dizayn açısından önemli noktaların buluştuğu ve titizlikle çalışılması gerekilen bu ortamlarda; kurulum aşamasında ön plana çıkarılması gerek en önemli oldu ise konfordur. Durum böyleyken kullanılacak mobilya ve aksesuarlarının önemide artmaktadır. İşte bu ihtiyacı saptayan Anka Ofis yepyeni call center (çağrı merkezi) mobilyaları ile ergonomik ve işlevsel çalışma alanları kurumuna yardımcı olmaktadır. Yoğun iş akışının olduğu çağrı merkezlerinde; kişilerin bir arada çalışabilmesi sağlanırken, onlara özel alanlarda oluşturulmalıdır. İletişim akışının kişileri rahatsız etmemesi içinse özel çözümler sunulmalıdır. İşte bu ve daha fazla çözüm odaklı mobilyalar için Anka Ofis Mobilyalarının yepyeni Mac serisini incelemenizi öneririz. 

Anka Ofis'in Yeni Tasarımları; Otel Mobilyaları

Anka Ofis Mobilyaları yepyeni tasarımları ve ürün gruplar ile 2015 yılında farklı uygulama tekniklerini de bünyesine katarak ofis mobilyaları sektörüne ynilikler kazandırmaya devam edecek. Anka Ofis'in yeni hizmet alanları ile tasarımları müşterilerine her alanda hizmet sağlamasına imkan sağlayacak. Firmamız 2015 yılından itibaren dekorasyon bölümü ile farklı iş alanlarına da ürün sağlamaya, dekorasyon çalışmalarında ihtiyaçları olan modüler mobilya tasarımına yön vererek firma dekorasyonları için komplike ürünler sunmaya başlıyor. Web sitemize yeni eklenen otel mobilyaları tasarımlarımızla misafirleriniz için dizayn edeceğiniz alanlara farklı tarz ürünlerle farklılık ve kalite kazandırabilirsiniz. Tüm iş sektörlerine aynı kalite, farklı tasarımlarla hizmet veren firmamız ihtiyacınız olan her alanda yanınızda.

Ergonomik Ofis Koltukları ve Özel Üretim

Anka Ofis Mobilyaları, yeni ofis koltukları modelleriyle çalışma alanlarınızda sağlıklı ve keyifli alanlar oluşturmaya devam ediyor. Kullanıcılarına ergonomik ve sağlıklı iş alanları sağlayan en yeni modellerimizle dekorasyon açısından da şık mekânlar oluşturuyor. Firmanızda ihtiyacınız olan her alanda kullanabileceğiniz ofis koltukları modellerimizle iş alanlarınızı dilediğiniz gibi dizayn edebilir, işlevsel ve dinamik iş sahası oluşturarak firma başarınıza en büyük katkıyı sağlayabilirsiniz. 

 


Ofis Çalışanları İçin Ergonomi

Ergonomi; insanın çevreyle ve araçlarla uyumunu sağlamaya yardımcı olan teknik bilgilerin tümünü kapsar. İnsan bedeni ve psikolojinin üzerinde yapılan araştırmalarla ortaya çıkan veriler sayesinde; kişilerin bulundukları ortamda nasıl daha rahat, konforlu, sağlıklı ve keyifli zaman geçirebilmelerini sağlayacak araçların tasarlanmasında önemli bilgiler içerir. İnsanların çevrelerine yerleştirdikleri eşyalarla uyumu elbette çok daha sağlıklı ve keyifli bir yaşam sürmeleri için en önemli adımdır. Bu aşama da özellikle son zamanlarda tasarımcıların çabaları ve öncellikler “ergonomik ürün” üzerine yoğunlaşmıştır. 

Ofis Koltukları Seçimleriniz

Anka Ofis Mobilyaları'nın yepyeni ofis koltukları modelleri ile ofilserinize değer katmaya hazır mısınız? Ofis mobilyaları modellerinin ve çalışma alanlarının daha çalışılabilir hale gelmesi için vazgeçilmez ürünlerden birisi olan ofis koltukları renk ve modelleri ile Anka Ofis'te yenilendi. Yeni tasarım çizgileri ile çok daha modern bir görünüm kazanan koltuklar aynı zamanda, gelişen mekanizmalarıyla ergonomik ve rahat çalışmanın önünü açacak bir forma büründü.

Ofis Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Tasarım ve uygulama çalışmalarında günümüzde değer kazanan en önemli nokta; ön izleme fırsatının müşterilere tanınmış olmasıdır. Satın anlama alışkanlıklarını da göz önüne aldığımızda müşterinin özel olana ulaşam isteği doğrultusunda önem kazanan tasarımlar; artık ön etüdle müşteriye tanıtılarak aslında tasarımın başından sonu kadar çalışmaların içerisinde olması sağlanarak hem kolektif bir çalışma sağlana bilir hem de müşterinin sahip olduğu tarz üretilen ofis mobilyalarına ve gerçekleşen ofis dekorasyonuna yansıtılabilir. 

Ofisler Renklendi !

Renklerle ofislerinizi kişiselleştirin ve özel çalışma alanlarında vakit geçirmenin keyfini yaşayın. Renkler kişileri motive eden ve enerjisini yüksek tutan en önemli etkenlerden birisidir ve yaşantımızda yer bulması önemlidir. Günümüzde çalışma koşullarını göz önüne alırsak; vaktimizin çoğunu iş alanlarında geçiriyor, yoğun stres altın çalışıyoruz ve gün için movisyon düşüren, dikkat dağıtan bir çok durumla da karşı karşıya kalıyoruz bu durumu artıya çevirmek için ofislerinizde bir kaç küçük renkli dokunuşla iş başarınızı destekleyebilirsiniz !

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.