Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
Çalışma Alanlarında Ofis Mobilyaları Dekorasyon Teknikleri

Çalışma alanlarında ki konfor, tasarım ve estetik kullanıcıları direk etkileyen, iş başarısını belirleyen önemli etkenlerden birisidir. Sürekli gelişen iş dünyası ve yoğun rekabet alanı iş ortamlarında farklı kriterlerin belirlenmesinin önünü açmıştır. Artık iş alanlarını dizayn ederken işlevselliğin yanı sıra estetik bir görünüm kazandırmak da farklılık sunmak için önemli adımlardan birisi haline gelmiştir.

 

   ofis mobilyaları  ofis mobilyaları

 

 Ofis dekorasyonubu anlamda firmalar için ciddi önem taşıyan ve profesyonel bir gözle ortaya çıkarılması gerekn son derece kollektif olarak yürütülmesi gerekn çalışmalar arasındadır. Kullanılan ofis mobilyaları, renkler, aksesuarlar ve tamamlayıcı diğer ürünler bir çizgi içerisinde stil ve ciddiyet sahibi bir uyumla bir araya getirilerek özel bir görsellik sunmalıdır.

Yeni Ürün: Estel Serisi

Yeni Estel Serisi ile fonksiyonel iş alanlarına sahip olabilir, farklılığınızı ofis dizaynınız ile yansıtabilirsiniz. Anka Ofis'in genç mimarları tarafından geliştirilen Estel Serisi aktif çalışma alanları kurma fikri ile geliştirilmiştir. Ofisiniz için hem geniş bir yönetici masasına hem de görüşmelerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz toplantı masasına sahip olabilirsiniz. Anka Ofis'in kullanıcılarına en iyi ofis deneyimini sunma fikri ile geliştiridiği tüm ürünleri opsiyonel özellikleri ile sunmaktadır. Tamamen kullanıcı odaklı ofis dizaynı için tasarlanan tüm ofis mobilyaları yine kullanıcısına uygun üretilerek aktif çalışma alanları için kullanılmaktadır. Estel serisi bir çok işi bir arada yapabilmenin rahatlığını sunarak, tek ürünle bir çok fonksiyonu kullanıcılarına sunacak güçte bir tasarımdır. Ofis içerisinde yoğunluğu azaltmak ve çalışanlara daha geniş hareket alanı sunmak için son derece kullanışlı bir üründür.

Dinamik ve Aktif Tasarımlar : İzle Çalışma Grupları

Renkler hayatımıza enerji veren ve dekorasyon ayrıntılarında mutlaka kullanılması gerek önemli bir ayrıntıdır. Özellikle yaşam alanlarında, uzun süre zaman geçirilen mekanlarda, kıyafette ve daha bir çok yaşam parçasında renklerle sağlanan bir sürü his anı vardır ve bu tüm günü direkt olarak etkiler. Bu büyük etkileşim alanını ofis içerisinde kullanmak, renklerle çalışma motivasyonunu arttırmak ve bunu doğru bir denge de tutmak son yıllarda ofis sektörü ve tasarımları için yeni bir uğraş, trend haline gelmiştir. Çalışma alanlarında kullanılan standart renkler yerini daha canlı ve düza renklere bırakarak hem modern bir görünümü hem kişisel alanları hemde aktif bir algıyı ofis içerisine taşımayı kolaylaştırmıştır. Genellikle tasarımlarda gizli yerlerde yada küçük bir detayda yer alan renkler artık bir masanın, dosya dolabının yada ofis koltuğunda tamamnına yansıtılabiliyor. Bu fikir ve enerjiyle Anka Ofis Mobilyaları tasarımcılar tarafından geliştirilen İzle Serisi de aktif ve dinamik alanlar yaratmak için kullanıcılarına büyük bir çözüm sunuyor.

Anka Ofis Yenilendi

Anka Ofis Mobilyaları yenilenen web tasarımı ile sizlerle... Mobil uyumlu yeni web sitemizle ofis mobilyaları modellerimize erişiminiz artık çok daha kolay. Yenilenen tasarımı ile web sitemizden tüm ürün gruplarımızın detaylı fotoğraflarını, teknik özelliklerine ve fiyat bilgisine bir tıkla ulaşabilirsiniz. Yeni satın alma alışkanlıkları ile firmaların web üzerinde ki görünürlüğü daha fazla önem kazandı. Bu amaçla Anka Ofis olarak müşterilerimizin ürünlerimize ve firma bilgilerimize rahatlıkla ulaşabileceği yeni tasarımımız ile web sitemizi geliştirdik. 

İETT Genel Müdürlüğü Ar-Ge Ofis Projesi

İETT Genel Müdürlüğü, ar-ge ofisinin mobilya ihtiyaçları için Anka Ofis Mobilyaları'nı seçti. Teknik bir çalışma alanına ihtiyaç duyulan proje için geliştirilen tasarımlarla, son derece şık ve kullanışlı bir çalışma alanı için proje çalışmaları uygulandı. Çalışma alanının gerçek koşullarına uygun ölçü ve renklerin seçilmesiyle, hareket alanını kısıtlamayacak ve motivasyonu yksek tutacak yerleşimlerin yapılmasına özen gösterildi. Teknik işlerin yürütültüğü ofis için bir de özel bir çalışma tezgahı tasarımı yapıldı. Anka Ofis'in sunduğu proje geliştirme desteği sayesinde çalışma alanı için ihtiyacı en doğru şekilde tasarlayacak ürünler ve malzemeler belirlenerek ergonomik, konforlu ve şık bir çalışma ofisi dizayn edildi. 


Proje Geliştirme Desteği

Anka Ofis proje gelişlirme desteği ile çalışma alanlarınızı tam istediğiniz gibi dizayn edip, ofisinize uygun mobilya tasarlayarak farklı dokunuşları gerçekleştiriyor. 3dmax ve autocad gibi mimari çizim programları ile gerçekleştirilen çalışmalar ile ofis içerisinde yapılacak dekorasyon detayları belirlenerek hem daha koordine hem de hatasız bir uygulamanın önü açılmış oluyor. Anka Ofis içerisinde bulunan keşif ve mimari ekip ile birlikte gerçekleştirilen proje çalışmaları ile detayları çok daha net çizgilerle belirleyip, çalışma alanının fiziksel durumuna en uygun tasarımlara sahip olabilirsiniz. 

Otel Ve Kuyumcu Dekorasyonu

Anka Ofis Mobilyaları çalışma alanlarına farklı ve özgün planlamalarla yepyeni fonksiyonlar kazandırmaktadır. 2015 yılında yeni kategorilerle dekorasyon çalışmalarını genişterek farklı sektördelerde de özgün tasarımlar sağlayan firmamız her yeni projesinde yepyeni  ürünleri müşterilerine sunmaktadır. 2015 yılı ile beraber tasarım ve üretim anlayışındaki değişimler/gelişimler sayesinde otel mobilyalarında ve kuyumcu mobilyaları üretimi alanında yeni ürün fikirleri ile üretime başlamıştır. Yenilikçi, modern ve trend çizgilerle tasarlanmış olan tüm ürünlerin çalışma alanlarına fonksiyonellik ve işlevsellik kazandırması amaçlanmıştır.

Cabrio Serisi İle Keyifli Alanlar Oluşturun

Firmalarınızda oluşturduğunuz dizayn ve dekorasyon detayları itibar çalışmanız için son derece önemlidir. Firmanıza ait alanlarda oluşturduğunuz düzen, teknolojik donanım ve ergonomik dizayn hem çalışanlarınız hem de müşterileriniz için son derece önemlidir. Bu nedenle her alana uygun tasarım ve dizayn noktalarının dikkatlice belirlenip uygulanması gerekir.  Bu nokta Anka Ofis Mobilyaları olarak her detayı doğru ve özel oluşturmak için en gelişmiş tasarımları sizlere sunmaktadır. Alanlarınızda doğru bir ürün seçeneği olaraksa sizlere Cabri Bekleme Koltukları serisini sunuyoruz.

 

Misafirleriniz ve müşterileriniz için onların üzerinde sağladığınız izlenim son derece önemlidir.  Cabrio Serisi de dekorasyonunda bulunduğunuz alanlar için son derece şık bir seçenek... Bekleme alanlarınızda değerlendirebileceğiniz Cabrio Serisi modern ve şık tasarımı ile alanlarna en özel dizaynı sağlayacaktır. Ofis mobilyalarının en büyük destekçisi ve aksesuarı olan ofis koltukları seçimleri dekorasyon çalışmasının noktası olarak algılanabilir. En modern ve özel mobilya tasarımlarına yanlış bir koltuk modelinin seçilmesi tüm çalışayı boşa çıkartacaktır. Bunu bilerek doğru tarz ve malzemeleri bir aradaya getirmek gerekir. Cabrio serisi bilindik bekleme koltuklarından farklı bir tasarıma sahiptir. Misafir koltuğunu andıran tasarımı ile özenli bir duruşa sahip olan ürün deri döşemesi ile ışıltılı ve modern bir görünüme sahiptir.  İkili ve üçlü formları bulunan Cabrio Serisi farklı renk uygulamalarıyla ihtiyacınız olan görünüme sahip olabilir.

Yeni İş Alanları Yeni Ofisler

Günümüzde değişen ve gelişen etkenler iş alanlarında, rekabette ve çalışma düzeninde ciddi değişimlere neden olmuştur. Demografik özelliklerin değişimi, teknolojinin geldiği son durum ve eğitim şartlarının iyileşmesiyle çalışma alanlarına katılım hızla yükselmiştir. Çalışan nüfusun artmasıyla beraber iş alanlarında da bu artışa paralel dizayn ve dekorasyon yaklaşımlarının değiştini söylemek yanlış olmayacaktır. Modüler modüler ofis mobilyaları ve iş düzenine uyum sağlayacak formda tasarımlar dekorasyonlarda kullanılırken proje uygulamaları da sektörde öne çıkan bir diğer etkinliktir. 

Yeni Düzen Ofisler

Çalışan nüfusun artması ve sektörlerin gelişmesiyle beraber ofisler için yeni çalışma düzenleri ve portatif çözüm önerilerinin geliştirildiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Gün boyu aktif, yoğun ve yorucu çalışma alanlarında çalışanların performasını etkilemeyecek aksine motive edecek çalışma alanları planlamak iş verenler için neredeyse en önemli koşullardan birisi haline gelmiştir. Günün uzun bir bölümünü çalışarak geçiren kalabalık nüfus için doğru büro mobilyaları ve aksesuarları ile doğru çalışma düzenini oluşturmak hem sağlıklı hem başarılı iş sonuçları için en önemli çabalardan biri haline gelmiştir. Durum böyleyken hem ofis mobilyaları üreticileri hem de müşteriler farklı noktalara odaklanan çalışma sistemleri geliştirmeye, ergonomik noktaları çok daha fazla vurgulamaya başlamışlardır. Durum böyleykende ofis mobilyaları sektörü için yep yeni bir kavram gün yüzüne çıkmıştır "yeni düzen ofisler".

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.