Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
RAİN MAKAM TAKIMLARI

MUHTEŞEM MAKAM ODALARI KURMAYA HAZIR OLUN: 

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmekte fayda var ki oda Anka Ofis olarak size tüm desteğimizi üretici bir firmanın sunabileceği tüm detaylar ile vermeyi kalite politikası olarak belirlemiş bir firmayla çalıştığınızı unutmayın. Makam odaları büyük,orta ve küçük ölçekli tüm işletmelerde olan ofis birimlerinin en önemli yerlerinden biridir. Bu alanların güzel dizayn edilmesi hem makam sahibini hem itibarını hem çalışanını olumlu bir yönde katkı verecek şekilde  artılar sunmalıdır. Neyse çok fazla bu sıkıcı konuları geçip makam takımımızı anlatmaya geçiyoruz. 

HER ALANA GÖRE EN UYGUN ÜRÜNLER:

 Rain makam takımı ölçü itibariyle çok büyük ölçekli bir ürün değil. Daha çok yönetici odaklı bir ürün olarak ön plana çıktı. Küçük ölçekli mekanlar için çok ideal bir üründür. Aslında üretici firma olduğumuz için ürünleri üretip stoklamaktan ziyade, mekana özel tasarımlar ile çok daha başarılı sonuçlar alıyoruz.  O yüzden ürünün boyutu kısmını hemen geçiyoruz. Siz hangi ölçüde isterseniz o ölçüde üretmeyi başarabilecek potansiyeldeyiz. 

MENTOL MAKAM TAKIMI

Anka ofis mobilyaları blogu olarak, üretim tesislerimizde tasarlanan ve üretimi gerçekleşen ürünlerimizden biri olan MENTOL  MAKAM TAKIMI ürünümüzü sizlere tanıtmak , ürün hakkında sizlere  yol gösterecek bilgiler verelim istedik. Bu fikirle yola çıkarak çok teknik detaylara girmeden, Anka OFİS MOBİLYALARI firmasından neden ürün alınmalı, ne gibi artıları var, ne gibi ekstra özellikleri sunuyor onlarada yer yer değineceğiz.

 

ANKA OFİS MOBİLYALARI 'NIN EN ÇOK TERCİH EDİLEN ÜYESİ “MENTOL MAKAM TAKIMLARI”

Ürün görselini incelendiğinde, aslında ben burdayım diyen bir ürünle karşı karşıyayız, bu ürünümüz genç nesil yöneticilerin yanı sıra  gelenekçi yöneticilerimizde sorunsuz kullanabilir. Çünkü her kesime hitap eden bir  dizaynı vardır. Ürün kalitesi ve ürün detayınını aşağıda başlıklar halınde sizlere sunacağım fakat özellikle geniş bir makam odasına sahipseniz bu ürünü bizim size sunduğumuz ölçülerde alıp kullandığınızda çok ferah bir ortamda stressiz bir çalışma alanına sahip olacaksınız.

İstanbul Teknik Üniversitesi: Ofis Mobilyaları Seçimleri

Anka Ofis Mobilyaları; kurulduğu günden bugüne kullanıcılarına en iyi ofis deneyimini yaşatmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Tasarımlarında mutlak konforu sağlamak ve aktif çalışma alanları oluşturarak iş başarısını desteklemeyi amaçlamaktadır. Çalışma alanlarında uygulanacak dizayn çalışmalarında gerekli olan tüm detayların belirlenebilmesi, istenilen tarzda çizgilerin çalışma alanında oluşturulması amacı ile proje geliştirme süreci ile dekorasyona destek sağlamaktadır. Anka Ofis mimarları tarafından üç boyutlu programlarda geliştirilen çizimler ile üretim aşamasının planı ve uygulama detayları net olarak belirlenmektedir.

Anka Ofis Proje Geliştirme Süreci

Anka Ofis Mobilyaları kullanıcıları için geliştirdiği ürünlerini en etkin ve aktif kullanabilmeleri için projelendirme süreci geliştirmektedir. Bu sayede ofis içerisinde çalışanların en rahat ve konforlu alanlarlarda iş görebilemleri için çözümler geliştirilip üretilen mobilyalara uygulanmaktadır. Farklı ofis mobilyaları modellerinde, farklı çözümler geliştirerek modüler sistemleri uygulayıp fonksiyonel çalışma alanları geliştirilmektedir. Ofisiniz fiziksel koşullarına en uygun ölçülerde tasarlanan mobilyalar, doğru üreitm teknikleri ile oluşturup etkin dizayn noktalarına konumlandırılmaktadır. Tüm bunların öncesinde ise Anka Ofis Mobilyaları mimar ekibi ile birlikte müşterileri için ön çalışma hazırlamaktadır. Çeşitli mimari programlarla hazırlanan projeler müşteri beklentilerine ve ihtiyaçlarına tam olarak cevap verecek nitelikte geliştirilmektedir. Aktif bir çalışma alanı oluşturmak amacıyla doğru büro mobilyaları parçalarını bir araya getirmek en önemli aşamadır. Ön çalışma ile bu hem daha fazla çeşitlendirilebilir hem yaratım süreci tasarruflu şekilde kullanılabilir. İstenilen modeller, istenilen renkte ve ölçülerde ofisiniz istenilen noktasıan konumlandırılarak birebir görüntü sağlanır bu sayede çalışma aynen uygulama öncesinde izlenebilir.

OFİS BANKOLARINDA YENİ DİZAYN TEKNİKLERİ:


Yeni yüzle karşımıza çıkan ofislerin, müşteri karşılama tekniklerinin başında yer alan OFİS BANKOLARI tasarımcılarımızın, yeni teknikleri ile bambaşka bir boyuta doğru yürüyor. Anka ofis mobilyaları ürettiği yeni teknikleri muhteşem mobilya tekniklerine , modellerine imza atmaktadır. Ofislerin müşterilerini ya da ziyaretçilerini ilk karşılama noktaları olan ofis banko noktaları ilk intiba açısından da çok ama çok önemlidir. İlk bakışta keskin nokta atışı yapan ofis bankolarıdır.

 

TANIMLAMALAR AÇICINDAN BANKOLAR:


Ofis mobilya üreticileri olarak üretimi yapılan banko gruplarında üreticiye ve tasarımcıya göre isimlerde ve tanımlamalarda değişiklik göstermektedir.

1.Banko

2.Desk

3.Müşteri Karşılama Grupları

4.Otel Resepsiyon Üniteleri

5.Danışma Mobilyaları

6.Hasta Karşılama Üniteleri  olarak adlandırılan mobilya gruplarıdır.

 

DENEYİMLİ İŞVEREN OFİSİNDE EV SICAKLIĞI VE RAHATLIĞI ARIYOR

 

Anka ofis mobilyaları sahibi Ali Badem yeni nesil makam masaları için bizlere çok güzel ipuçları verdi. Ali Badem: "Deneyimli işverenler, makam sahipleri makam odalarında da evindeki tahatlığı sağlamamızı istiyor" dedi. Bu bağlamda ev şıklığında ve rahatlığında mobilyaları üretmeye başladıklarını bildirdiler.

İSTANBUL OFİS MOBİLYA ÜRETİCİLERİ

Sektörün lider firmalarından olan firmamız makam takımları tasarım, üretim ,satış ve kurulum aşamalarında siz değerli müşterilerine çözümler üretmek için 25 senedir bu sektöre yön vermektedir. Vip makam takımları grupları ile ürün yelpazesini zenginleştiren firmamız üretici odaklı çalışma mantığını benimsediğinden projelendirme aşamasından üretim ve montaj aşamasına kadar komple bir çözüm ortağınız olma gayreti içerisindedir.

 

İSTANBUL OFİS MOBİLYA ÜRETİCİLERİ:

 

OFİS MOBİLYA ÜRETİCİLERİ   OFİS MOBİLYA ÜRETİCİLERİ İSTANBUL   İSTANBUL OFİS MOBİLYA ÜRETİCİLERİ

PERSONELLERİNİZ İÇİN EN İDEAL MOBİLYA SEÇİM REHBERİ:

OFİS MOBİLYA SEKTÖRÜNDE PERSONEL MASALARI KATEGORİLERİ

  • “PERSONEL MASALARI YA DA PERSONEL TAKIMLARI

Ofis mobilya sektöründe çok geniş bir ürün yelpazesine sahip ürünler grubudur. Tasarımcılarımızın en çok rahat ettiği ya da en çok zorlandığı grup olarakta bakabiliriz.  Bir işletmenin personellerinden verim alabilmesi içinönce personeli için en verimli çalışma alanlarını oluşturması gerekmektedir. İşte bu kavramlar meselesinde sizlere kaynak oluşturmak adına küçük bir yazı yazmak iştiyakı içimizde doğdu. Umarız bu yazımızda büro mobilya istekleri olan işletmeler için faydası olur.

 

     personel masaları

DEVLER SEKTÖRÜNDE BİR VAROLUŞ HİKAYESİ:

DEVLER SEKTÖRÜNDE BİR VAROLUŞ HİKAYESİ:


1990 yılında sektöre küçük bir mobilya atölyesi olarak girmişti firmamız. Her geçen gün çağın gereklerine göre kendisini yenileyerek sektöre yön veren ender firmalar arasına girmeye hak kazandı. Anka ofis mobilyaları olarak istanbul gibi bir şehirde bu sektörde tutunabilmek ve özelliklede markalaşabilmek ciddi anlamda çok zordu. Çünkü her alanda olduğu gibi ofis mobilyaları sektöründe de devlerle savaşmak ve onlar arasında devleşebilmek gerekliydi. Biz bu 25 senenin sonunda bu yolda ciddi adımlar ve yatırımlar yaptığımızı düşünüyorum.

 

anka ofis mobilyaları 25. yıl

Yönetim Alanlarında Ofis Mobilyaları Kullanım Teknikleri

Yönetim alanların da güç, sistem ve başarınızı yansıtabilceğiniz en önemli aracınız ofis görünümüdür. Müşterileriniz ile karşılaştığınız ilk anda görüntü onları etkileyen birinci adımdır. Bu nedenle çalışma sisteminize uyumlu, kaliteli ve ergonomik ofis mobilyaları ile dizayn edilmiş bir ofis bir adım öne geçmeniz için önemli avantaj sağlar. Peki yönetim alanlarında ne tarz mobilyalar kullanılmalıdır?

 

vip makam takımları   vip makam masaları   

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.