Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
PERSONELLERİNİZ İÇİN EN İDEAL MOBİLYA SEÇİM REHBERİ:

OFİS MOBİLYA SEKTÖRÜNDE PERSONEL MASALARI KATEGORİLERİ

  • “PERSONEL MASALARI YA DA PERSONEL TAKIMLARI

Ofis mobilya sektöründe çok geniş bir ürün yelpazesine sahip ürünler grubudur. Tasarımcılarımızın en çok rahat ettiği ya da en çok zorlandığı grup olarakta bakabiliriz.  Bir işletmenin personellerinden verim alabilmesi içinönce personeli için en verimli çalışma alanlarını oluşturması gerekmektedir. İşte bu kavramlar meselesinde sizlere kaynak oluşturmak adına küçük bir yazı yazmak iştiyakı içimizde doğdu. Umarız bu yazımızda büro mobilya istekleri olan işletmeler için faydası olur.

 

     personel masaları

 

PERSONELLERİNİZ İÇİN EN İDEAL MOBİLYA SEÇİM REHBERİ:

 

Hızlı gelişen inşaat sektörü aynı hıza endeksli olarak mobilya sektörünüde tetiklemiştir. Hızlı kolay kurulumu yapılan ve yine aynı hızda üretim yapılan mobilyalara ihtiyaç duyulmuştu. İşte ofis mobilya üreticileri kollarını sıvayarak avrupa normlarında mobilya tasarımları yapmaya başladılar. Şimdi bu mobilya çeşitliliği içinde personellerimiz için tasarımı, üretimi ve satışı yapılan ürün gruplarına bir göz atalım.

 

 

 

PERSONEL MOBİLYALARI KATEGORİSİ:

 

Aslında tanım olarak: İşletmelerin personelleri için, iş durumlarına göre  dizayn edilmiş özel mobilyalara personel mobilyaları denilmektedir. Fakat firmadan firmaya bu kavram değişiklikler oluşmuştur. Bu değişiklikleri şöyle sıralayabiliriz.

 

1.Personel masaları  

 

2. Çalışma masaları  

 

3. Ofis masaları  

 

4.Personel masaları  

 

Gruplara ayırmışlardır hepsininde ortak amacı işletmelerdeki personel için, işin cinsine göre çeşitlilik gösteren ürün gruplarıdır. Biz klasik anlamda "Ofis Personel Masaları" olarak bu grubu oluşturduk. Ve bu ad ile müşterilerimize sunum yapıyoruz. Hemen hemen her bütçeye uygun olarak üretebileceğimiz modellerimiz mevcuttur. Bu modelleri mekanınıza özel olarak yerleşim, projelendirme çalışması da dilerseniz tarafımızdan yapılacaktır.

Bu kategorimiz ciddi anlamda ofis mobilya sektörünün can damarıdır. Çok büyük bir pazar payınıda bünyesinde barındırır. 25 senelik hizmet süremizde müşterilerimize yardımcı olmayı onlara çözümler üretmeyi ilke edinen Anka Ofis yine bu grupta da oldukça iddialıdır.

 

AÇIK OFİS SİSTEMLERİNDE GELİŞİM:

 

Personel takımları mobilya gruplarında yeni trend açık ofis sistemleri olarak ön plana çıkmaktadır. Odalarla bölünmemiş alanlarda birlikte çalışma imkanı usnna bu mobilya grupları günümüz personel ofis mobilya sistemleri içinde en tercih edilen mobilya gruplarıdır.

 

   açık ofis sistemleri

 

AÇIK OFİS SİSTEMLERİNDE ELEKTRİKSEL DÜZENEKLER:

 

Açık ofis sistemlerinde personelin ihiyacı olan elektrik, telefon vs. Düzenekler için geliştirilen mobilya aksesuarları mevcuttur. Bu akseuarlar için özel dizayn edilmiş mobilyalar içine  monte adilerek hem şık hemde kullanışlı bir ortam personele sunulmaktadır.

 

mobilya elektrik aksesuarları  mobilya akseuarları

 

DATA CENTER, CALL CENTER TİPİ PERSONEL MOBİLYALARI:

 

Her türlü personel ihtiyacını karşılayacak şekilde imal edilen ürünlerdir. Data center, ya da call center departmanlarında çalışan personelin hem modernize edilmesi hemde üstün iş gücü verimi için yapılmaktadır. Mekanın mimari durumuna göre çeşitlilik gösterir. Anka ofis olarak çok özel çalışmalar yapabiliriz, lütfen bu tür ürünlere ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Data Center mobilyaları  

 

Bu yazımızda siz değerli tasarımcı ve işletme sahipleri müşterilerimize yardımcı olmak maksadıyla küçük dipnot bilgiler sunduk. Umarım sizlere faydalı olabilmişizdir.

-Anka Tasarım-

 

Bir Önceki yazımız "DEVLER SEKTÖRÜNDE BİR VAROLUŞ HİKAYESİ" Okudunuz mu?

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.