Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
İETT Genel Müdürlüğü Ar-Ge Ofis Projesi

İETT Genel Müdürlüğü, ar-ge ofisinin mobilya ihtiyaçları için Anka Ofis Mobilyaları'nı seçti. Teknik bir çalışma alanına ihtiyaç duyulan proje için geliştirilen tasarımlarla, son derece şık ve kullanışlı bir çalışma alanı için proje çalışmaları uygulandı. Çalışma alanının gerçek koşullarına uygun ölçü ve renklerin seçilmesiyle, hareket alanını kısıtlamayacak ve motivasyonu yksek tutacak yerleşimlerin yapılmasına özen gösterildi. Teknik işlerin yürütültüğü ofis için bir de özel bir çalışma tezgahı tasarımı yapıldı. Anka Ofis'in sunduğu proje geliştirme desteği sayesinde çalışma alanı için ihtiyacı en doğru şekilde tasarlayacak ürünler ve malzemeler belirlenerek ergonomik, konforlu ve şık bir çalışma ofisi dizayn edildi. 


Çalışma ofisi için kullanılan ikili çalışma masaları ile 6 personelin rahat ve fonksiyonel çalışma alanları oluşturuldu. Bölücü panellerle birbirine bağlanan ve iki kişinin rahatlıkla çalışmasına imkan sağlayan "Karem İkili Çalışma Masaları" ile oldukça sade çizgilerle keyifli bir çalışma alanı tasarlandı. Çalışma koltuklarında ergonomik fonksiyonları ön plana çıkaracak fileli ofis koltukları tercih edilerek konfor anlamında bütünlük sağlayan bir çalışma ortamı düzenlendi. Teknik işlerin yürütüleceği bir çalışma tezgahıda proje için geliştirildi. Çalışma tezgahında bulunan duvar ünitesi ile malzemelerin sistemli bir şekilde düzenlenmesini sağlayacak askı apartları kullanıldı, çalışma masası ve tezgahı olarak kullanılabilecek yine Karem Serisinin çizgilerinden oluşan bir masa da bu alan için geliştirildi. 

 

 

 

İETT Genel Müdürlüğü Ar-Ge ofisi için düzenlenen bir başka çalışma alanı ise toplantı salonu oldu. Projede kullanılan ürün çizgilerine paralel maksimum sayıda katılımcıya rahat bir çalışma alanı sunacak toplantı masası ile ergonomi ve şık bir dizayn bu alan içinde sağlanmış oldu. Çalışma koltuklarında yine katılımcıları son derece rahat ettirecek şık Jazz Fileli Ofis Koltukları kullanıldı. İş alanına uygun olarak seçilen ürünler ve yeni tasarlanan ürünler ile oldukça kolektif ve kullanısına yönelik bir ofis tasarımı gerçekleştirildi. Anka Ofis'in tasarım grubu ile önce 3 boyulu çizimleri yapılan projede tüm ihtiyaçlar belirlendikten sonra üretim aşamasına geçildi. Kaliteli ve özenli işçiliği ile hazırlanan ürünlerin yerine montajı sonrasında İETT çalışanları için ferah ve kullanışlı bir ofis hazır edilmiş oldu.

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sizlerde proje desteği için bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz. "Proje Geliştirme Desteği"

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.