Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
Otel Ve Kuyumcu Dekorasyonu

Anka Ofis Mobilyaları çalışma alanlarına farklı ve özgün planlamalarla yepyeni fonksiyonlar kazandırmaktadır. 2015 yılında yeni kategorilerle dekorasyon çalışmalarını genişterek farklı sektördelerde de özgün tasarımlar sağlayan firmamız her yeni projesinde yepyeni  ürünleri müşterilerine sunmaktadır. 2015 yılı ile beraber tasarım ve üretim anlayışındaki değişimler/gelişimler sayesinde otel mobilyalarında ve kuyumcu mobilyaları üretimi alanında yeni ürün fikirleri ile üretime başlamıştır. Yenilikçi, modern ve trend çizgilerle tasarlanmış olan tüm ürünlerin çalışma alanlarına fonksiyonellik ve işlevsellik kazandırması amaçlanmıştır.

 

 

Değişen iş alışlanlıkları ve çalışma biçimleri otel ofis mobilyaları sektöründe de farklı biçimlerin ve ürünlerin tasarlanmasının önünü açmıştır. Kalabalık kadrolara çözüm olarak doğan açık ofis sistemleri, konaklama sektöründe ki gelişmelere paralel otel mobilyaları piyasa sunulmuş; bunun gibi bir çok alanda yeni tasarım ve üretim fikirleri geliştirilmiştir. Anka Ofis olarak amacımız her iş kolunda kullanıcısına uyumlu; fonksiyonel ve modern ürünlerle doğru dizayn edilmiş ofisler oluşturmaktadır. Bu amaçla sektörün ihtiyaç duyduğu tüm mobilya aksesuarlarında üretim çalışmalarını yoğunlaştırmıştır. Çalışmaların başından sonuna kadar kolektif bir ekip ile doğru planlamaları yaparak dekorasyonları oluşturan firmamız bu amaçla sürekli yeni fikir ve ürün geliştirmektedir.

Çalışma alanlarında ki sistem ve uyumluluk; yoğunlaşan iş akışı içerisinde her zamankinden daha önemli ve özel bir alan oluşturmaktadır. Yapılan araştırma ve çalışan psikolojisine bakıldığında ofis dekorasyonu içerisinde ki her ayrıntı çalışma performansını doğrudan etkileyen unsurları barındırmaktadır. Bu durumda personelinizden en iyi faydayı sağlamak ve onlara en iyi çalışma alanını oluşturmak için artk her zamankinden daha profesyonel bir çalışma alanı kurmak durumundasınız... 

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.