Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
Yeni Düzen Ofisler

Çalışan nüfusun artması ve sektörlerin gelişmesiyle beraber ofisler için yeni çalışma düzenleri ve portatif çözüm önerilerinin geliştirildiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Gün boyu aktif, yoğun ve yorucu çalışma alanlarında çalışanların performasını etkilemeyecek aksine motive edecek çalışma alanları planlamak iş verenler için neredeyse en önemli koşullardan birisi haline gelmiştir. Günün uzun bir bölümünü çalışarak geçiren kalabalık nüfus için doğru büro mobilyaları ve aksesuarları ile doğru çalışma düzenini oluşturmak hem sağlıklı hem başarılı iş sonuçları için en önemli çabalardan biri haline gelmiştir. Durum böyleyken hem ofis mobilyaları üreticileri hem de müşteriler farklı noktalara odaklanan çalışma sistemleri geliştirmeye, ergonomik noktaları çok daha fazla vurgulamaya başlamışlardır. Durum böyleykende ofis mobilyaları sektörü için yep yeni bir kavram gün yüzüne çıkmıştır "yeni düzen ofisler".

 

 

 

Bu "yeni düzen ofisler" kavramını biraz inceleyecek olursak; rekabet ve teknolojinin gelişmesiyle beraber bir çok alanda yeni iş kavramları ve çalışma sistemeleri geliştirilmiştir. Ofis içerisinde ki işlerin ağırlıklı olarak yükselmesiyle birliktede ofis içerisinde dekorasyon ve mobilya anlamında farklı düzenlerin oluşması kaçınılmaz olmuştur. Çalışma istasyonları, modüler kablo çıkış kutuları, ergonomik eklentiler ve fonksiyonel çözümler gibi bir çok kavram büro mobilyalarının tasarım ve üretim aşamasında uygulanmaktadır. Bununla birlikte ham madde sağlayıcıları da farklı malzeme arayışlarına üretimine yön vermişlerdir. Daha sağlıklı, hafif ve kolay uygulanabilen malzemelerin geliştirildiği sektörde farklı tasarımlarında uygulanmasının önü açılmış oldu. Beraberinde yeni dönem ve trendlerine uygun renklerin geliştirilmesiylede müşteriler için seçenek genişletilerek ve aynı zamanda kurumsal imaj çalışmaları için kurum renk ve logolarına uygun uygulamalarında yapılmasına olanak sağlanıldı. Aslında yeni düzen ofisler tam da bu demek... Sektörüne, çalışma disiplinine ve kurum kimliğine uygun tasarımlarla ergonomik ofisler kurmak.

 

 

Çalışma alanlarınızı bu yeni noktalara uygun halde dekore etmek firmanıza neler kazandıracaktır ? İlk olarak itibar elbette... Kurum kimliğine uygun bir dekorasyon müşterileriniz ve çalışanlarınız için özel olduğunuzu hissedireek en önemli etkenlerden birisi olacaktır. Bununla beraber çalışma alanlarınız için fonksiyonel çözümlere de sahip olabilirsiniz. Ofis mekanınıza uygun ölçülerde, hareket alanınıza en uygun yerleşimle sahip olacağınız mobilyalarınız çalışanlarınızın motivasyonunu arttırarak gün boyu onlara özel çalışma sistemi sunacaktır. Aynı zamanda ergonomik eklentilerle güçlendirilmiştir ve kullanıcılarıan sağlıklı, keyifli çalışma saatleri sunar. Böylelikle iş başarısında da artış görülecektir.

 

-----------------------------------------------------------

 

Silviya Ofis Koltuğu ile ilgili detaylı bilgilere bir önceki yazımızdan ulaşabilirsiniz.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.