Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
Yeni Ürün| Silvia Çalışma Koltuğu

"Modern, şık ve farklı... Silvia Çalışma Koltuğu ile iş alanlarınızı kişisel zevklerinize uygun dizayn edebilir, ergonomik alanlarda çalışmanın keyifini yaşayabilirsiniz."

 

 

Çalışma alanlarınızda doğru parçaları bir araya getirmek iş kalitenizi ve iş performansınızı doğrudan etkiler. Ergonomik tasarımların ofis içerisinde doğru renk ve formalarda konumlandırılması, firma kimliğine uygun ayrıntıların ürünlerde bulunuyor olması bütünleşmiş bir dekorasyon çalıması için mutlaka yapılması gerekenlerdendir. 

Anka Ofis Mobilyaları, geliştirdiği fonksiyonel çözümleri ve ergonomik ürünleri ile çalışma alanlarınızı keyifli mekanlara dönüştüecek çözümler üretiyor. Bu anlamda bünyemize kazandırdığımız Silvia Çalışma Koltukları serisini beğeninize sunuyoruz. Modern ve farklı tasarımı üle bugünün modasına uyum sağlayan sade tasarım ile şık alanlar oluşturabilirsiniz...

 

 

 

Silvia Serisi; ergonomik yapısı ile çalışma hareket alanınıza uyum sağlayabileceiniz mekanizmalar ile geliştirilmiştir. Oturum şeklinize uygun ayarlanbilen ve konumlanan çalışma koltukları ile etkin ve aktif çalışma alanları oluşturabilirsiniz. Ergonomik yapısı ile uzun saatler süren çalışmalarınız boyunca rahatsızlık vermeden rahat oturum alanı sunar. Özel dökme sünger ile üretilmiş olan oturum kısmı doğru oturumu sağlayacak formda üretilmiştir. Bel kısmında kullanılan; insan anatomisine uyumlu formu ile bel desteği sağlayarak ilerde meydana gelebilecek meslek hastaıklarına karşı çalışanlarınızı korur. Kaliteli iskeleti sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz garantide bir üründür. Dilediğiniz kumaş seçeneği ile döşenebilen Silvia Çalışma Koltukları; kişisel zevklerinizi de çalışma alanlarınıza yansıtabilmeniz için dilediğiniz renk ve kumaşta üretilebilmektedir. Üst düzet yönetici masalarınızda, misafir koltukları ile beraber kombinleyebilir prestijli bir ofis dekorsyonu sağlabilirsiniz. 

 

Anka Ofis'in yeni ürünleri ile kreatif, yaratıcı be aktif çalışma alanları sağlayabilir, iş kalitenizle beraber başarı çizginizi arttırabilirsiniz. Ofis dekorasyonu müşteri gözünde kazanacağınız itibar demektir. Bu nedenşe farkınızı yansıtmak doğru tasarımları ofsinizde buluşturmak özenli bir çaba gerektirir. Anka Ofis proje danışmanlığı ve uygulama hizmeti ile çalışma alanlarınızı baştan sona dizayn emek için profesyonel hizmetler sunmaktadır.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Silviya Serisini Natural Makam Takımı modelimizle bir arada kullanabilirsiniz. Modern ve şık bir çizgi imaj çalışmanızda size artı değer katacaktır.

 


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.