Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
OFİS DOLAP SİSTEMLERİ TASARIMLARI

Ofis dolap sistemleri çalışma alanlarında rahat, konforlu ve sistemleri bir düzen kurabilmek için hazırlanması gereken ürünlerdendir. Yoğun iş temposu ve bununla beraber biriken işlerin en sağlıklı ve düzenli hale getirilebilmesi için çalışma alanlarında ki fiziksel duruma en uygun ve maksimum fayda sağlayacak şekilde bir dizaynın mekâna uygulanması gerekmektedir. Dosyalama işlemlerinin rahatça düzenlenebileceği, fonksiyonel çözümler sunan ofis dolapları ile iş saatlerinizin yoğunluğunu en aza indirerek verimliliği en üst düzeye çıkarabilirsiniz. 

 

Dekorasyon ve dizayn yaşam alanlarımızda keyifli ve kaliteli zamanlar geçirebilmek için son derece önemlidir. Anka Ofis Mobilyalarının genç tasarımcıları projelerinde öncelikle doğru dizayn noktalarını ortaya koymaktadır. Çalışma alanlarınızı en etkin ve fonksiyonel iş alanlarına dönüştürmek için gerekli tüm ürünler ve aksesuarlarını tasarlayarak, uygulama hizmeti sunmaktadır. Bunlardan biriside dolap sistemlerinin tasarlanıp uygulanmasıdır. Keşif ekibimizle beraber çalışmanın uygulanacağı alanın fiziksel tüm ayrıntıları ortaya çıkarılarak en etkin ofis dolap sisteminin planlaması yapılmaktadır. Ölçü, mekânın sahip olduğu ışık ve hizmet alanı gibi detaylar belirlenerek projeler şekillendirilir. Sonrasında mimarlarımızla birlikte belirlediğiniz ürünler üzerinden tasarım ve yerleşim aşaması gerçekleştirilir. Mimari programlarla ofisiniz için en uygun tasarım ve renkler bir araya getirilerek çizimler yapılır. Proje uygulanmadan önce gerçek görüntülerle dekorasyon ayrıntıları da istediğiniz gibi düzenlenmektedir. Son aşama olarak belirlenen ürün ve aksesuarlar atölyelerimizde üretim aşamasına girmektedir. Kaliteli malzemelerde son teknolojik araçların kullanıldığı atölyemizdeki deneyimli üretim ekibimizle beraber kullanılacak olan tüm ürün dikkatle imal edilip, mekânlarınıza kurulumu gerçekleştirilir. 

 

Anka Ofis firmalara özel, kurumsal kimliği yansıtabilecek özel tasarımlarla imaj çalışmalarınızda sizlere en önemli desteği sağlamaktadır. Ofislerinizde özgün tasarımlar ve kolektif çalışma alanları tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.