Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
Ofis Çalışanları İçin Ergonomi

Ergonomi; insanın çevreyle ve araçlarla uyumunu sağlamaya yardımcı olan teknik bilgilerin tümünü kapsar. İnsan bedeni ve psikolojinin üzerinde yapılan araştırmalarla ortaya çıkan veriler sayesinde; kişilerin bulundukları ortamda nasıl daha rahat, konforlu, sağlıklı ve keyifli zaman geçirebilmelerini sağlayacak araçların tasarlanmasında önemli bilgiler içerir. İnsanların çevrelerine yerleştirdikleri eşyalarla uyumu elbette çok daha sağlıklı ve keyifli bir yaşam sürmeleri için en önemli adımdır. Bu aşama da özellikle son zamanlarda tasarımcıların çabaları ve öncellikler “ergonomik ürün” üzerine yoğunlaşmıştır. 

 

 

Ergonominin arandığı en önemli mekânlar ise kuşkusuz çalışma alanları olarak karşımıza çıkar. Uzun mesai saatlerinin insan bedeni ve psikolojisinde ki etkisi göstermiştir ki durum kişilerin hayatlarını doğrudan etkiler. Yani çalışma koşullarının nasıl olduğu; yaşam kalitesini doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle ofis alanlarında kullanılan mobilya, makine ve diğer tüm araçların insan bedeni ile uyumu çok ama çok önemlidir. Kişilerin kendilerine uyum sağlayan bir alanda çalışıyor olması hem verimli hem sağlıklı çalışmalarını destekleyeceğinden; firmaların başarılı bir çizgi çizmeleri de bu sayede sağlanmış olur. İş hayatında bilinen en iyi şey mutlu personelin; çalışma azmi hep yüksektir ve doğru işlere imza atarlar. Bu sonuçla işverenlerin hem işi hem işçileri için yapacağı en karlı yatırım ise her aracı uyumlu tamamen kolektif ve ergonomik çalışma alanları sağlamak olacaktır.

 

Bu çıkarımlarla Anka Ofis; tasarımlarının tümünde insan anatomisini temel alarak ofis mobilyalarının tümünde ergonomi faktörünü işleyerek tasarımlarına şekil vermiştir. Ofis çalışanları için ergonomi sağlık demektir ve bu koşulların mutlaka çalışma alanlarında katılması gerekir. Bu anlamda tüm ofis mobilyaları modellerimize kazandırdığımız ergonomi artısıyla keyifli ve sağlıklı çalışma alanlarına sahip olabilirsiniz. Tüm kategorilerimizde makam takımları, personel masaları, ofis koltukları ve diğer tüm alanlarda üretilen mobilyalarımızda insan anatomisine uyum sağlayabilecek eklentilerle zenginleştirilen ürünlerimiz hem firma başarınızı hem personel sağlığınızı destekleyecektir.

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.