Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
Ofis Koltukları Seçimleriniz

 

Anka Ofis Mobilyaları'nın yepyeni ofis koltukları modelleri ile ofilserinize değer katmaya hazır mısınız? Ofis mobilyaları modellerinin ve çalışma alanlarının daha çalışılabilir hale gelmesi için vazgeçilmez ürünlerden birisi olan ofis koltukları renk ve modelleri ile Anka Ofis'te yenilendi. Yeni tasarım çizgileri ile çok daha modern bir görünüm kazanan koltuklar aynı zamanda, gelişen mekanizmalarıyla ergonomik ve rahat çalışmanın önünü açacak bir forma büründü.

 

Ofis koltukları; uzun mesailerin hayli yorucu olduğu ofis ortamlarında sizi rahatlatacak ve motive edecek en önemli ürünlerden birisidir. Ergonomik yapısı hem çalışma enerjinizi hem sağlık durumunuzu doğrudan etkiler ve asla göz ardı edilmemelidir. Bu nedenle ofis koltuklarının yapısı insan anatomisiyle doğrudan uyum sağlayacak nitelik ve güçte olmalıdır, bir tasarımın en önemli özelliği budur. Kullanıcılarını rahat ettirecek sağlık ve çalışma koşullarını iyileştirecek yepyeni ofis koltuklarımızla hem ofislerinizde özel çalışma alanları yaratabilirsiniz hem de gün boyu rahat çalışmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Anka Ofis Mobilyaları'nın kullanıcılarına sunmak istediği en önemli hizmet konforken bunu ofis koltuklarıyla yaşamanız mümkün...

 

Ofislerde kullanılacak ofis koltukları gruplarına bakacak olurska; ofis mobilyalarında geçerli olan kriterlerin aynı olduğunu söyleyebilirz. Ofis dekorasyonunda hiyerarşik düzen önemlidir. Üst-ast ilişkisinin tasarımlara yansıyarak gruplandırıldığı ofislerde ofis koltuklarıda aynı düzende işler; ofis koltukları grupları şöyle sıralanabilir;

 

ofis-müdür-koltuğu-Yönetici/Müdür Koltukları: Bir firmanın en üst makamlarında biridir ve dekorasyonun da bu sorumluluğu yansıtacak tüm ayrıntılar kullanılır; genellikle deri ofis koltuklarının kullanıldığı müdür odalarında ofis koltukları oldukça geniş ve gösterişli olmalıdır. Ergonomik yapısı ve özel malzemeleri ile teknik anlamda tam donanımlı olan bu koltuklar; kalite ve özgün tasarımıyla ofisin tüm sorumluluğunu taşımalıdır. 

 

ofis-toplanti-koltukları-Şef/Toplantı Koltukları: Departman yöneticileri için de tercih edilen bu grup; oldukça rahat ve ergonomik olmak durumundadır. Özellikle toplantı alanları için tercih edilen ürün; uzun görüşmelerde kullanıcıların rahatlığını düşünerek en iyi deneyimi sunmak zorundadır. Genellikle tekerlekli tercihe dilen ürün deri yada kumaş olarak tercih edilebilir.

 

Bekleme Koltukları: Ofis dekorasyonudna en önemli parçalardan birisidir. Firma ziyaretçilerinize dorğudan hitap eden ve firmalarınızda onlar için ayrılan bölüm olduğundan tasarımında taşıdığı çizgilerin zerafeti çok daha fazla önem kazanıyor. Bu nedenle ofis dekorsyonunuzda kullanacağınız bekleme koltuklarını özenle seçmenizi tavsiye ediyoruz.

 

Firmalarınız için tasarladığınız ofis dekorsyonuna dair bir kaç ipucu vermek gerekirse; kullandığınız her ayrıntının birbiriyle uyumlu olması firmanızın sistemli ve kolektif çalıştığının imajını müşterilerinize yansıtır. Bu nedenle kurum kimliğinizle uyuşacak renk ve tasarımlara ofislerinzide yer vermeniz gerekir. Bunun yanında firmalarınızda rahatlığı ve ergonomiyi sağlayın bu sayede hem çalışanlarınız mutlu olur hem iş verimi artar kazanan yine siz olursunuz...

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ofis dekorasyonu ve tasarım oluşumları için bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz...Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.