Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
Ofis Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

  Tasarım ve uygulama çalışmalarında günümüzde değer kazanan en önemli nokta; ön izleme fırsatının müşterilere tanınmış olmasıdır. Satın anlama alışkanlıklarını da göz önüne aldığımızda müşterinin özel olana ulaşam isteği doğrultusunda önem kazanan tasarımlar; artık ön etüdle müşteriye tanıtılarak aslında tasarımın başından sonu kadar çalışmaların içerisinde olması sağlanarak hem kolektif bir çalışma sağlana bilir hem de müşterinin sahip olduğu tarz üretilen ofis mobilyalarına ve gerçekleşen ofis dekorasyonuna yansıtılabilir. 

 

ofis mobilyaları

 

Ofis mobilyaları tasarımve uygulama aşamaları elde edilecek sonucun en önemli iki evresidir. Tasarım aşaması üretici frima için bir portföy niteliği taşıdığından müşteri için aslında en önemli ve en can alıcı nokta tasarımlardır. Ofis mobilyaları tasarımları günümüzde bir çok yönüyle değerlendirilidiği için çok yönlü düşünmek tasarımcılar için son derece önemlidir. Bu aşamanın sonrasında sonucu etkileyen -satın alama kararı- aşama ise "uygulamadır"

 

Ancak bugün gelişen teknoloji ve yenilikler sayesinde tasarı ile uygulama arasında yeni bir süreç doğmuş durumda bu da "ön izleme" projenin planlı halidir. Dilerseniz bu aşamayı örneklendirerek açıklayalım;

 

  • Müşteri ile ön görüşmeler yapılır. Dekore edilecek çalışma alanı hakkında ve tarz konusunda detaylı bilgi alındıktan sonra yer keşifi yapılır.
  • Ardından uygulamanın gerçekleşeceği alanla ilgili fiziksel özellikler elde edilir ki Anka Ofis Mobilyaları bünyesinde bu aşama için bir keşif ekibi bulunmaktadır. Dekore edilecek alanın ölçüleri, ışık düzeni ve rengi gibi bir ço noktanın değerlendirildiği aşamdan sonra ise modellerin seçimine geçilir.
  • Modellere seçimi sırasında yazımızda değindiğimiz portföyün önemi ortaya çıkıyor; müşteri için ne kadar doğru seçenekler (ofis mobilyaları modelleri) sunarsanız ilgi ve alaka okadar artacaktır.
  • Bununla birlikte çizim aşaması başlar Anka Ofis Mobilyaları bünyesinde bu aşama içind oldukça profesyonel çizim ekibi çalışamaların gerçeğe en yakın halini bilgisayar programları yardımıyla müşterilerine sunamktadır. Bunun faydası ise; çalışmaların yapılacağı alanda doğru renklerin kullanılması, çalışanlara ait hareket alanlarının doğru şekilde ayarlanması ve ihtiyaca uygun yerleşimde ofislerin müşterilere sunulmasını sağlamakır.
  • Bu keşif ve çizim aşamalarından sonra ise elde edilen sonuçlarla müşteri ile değerlendirmeler yapılıp uygulama üretim aşamasına geçilir.

 

Anka Ofis Mobilyaları bu sistemi ile tasarım ve uygulamanın başıdan sonuna kadar müşteriye bağlı kalır; her ayrıntı müşteri onayı ile tasarımlarda yer bulur. Tüm çizimlerimizde AutoCad ve 3dMax programlarından faydalanıp en iyi sonucu siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz çünlü tem amacımız "en iyi hizmeti sağlamaktır."

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ofisleriniz için dekrasyon ayrıntıları "Ofisler Renklendi" yazımızda bulabilirsiniz...

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.