Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
Ofisleriniz İçin Alternatif Çözümler

Anka Ofis Mobilyaları; ürettiği tüm ürünlerde öncelikle “işlevsellik” kavramını yerleştirmeyi, kullanıcılarına her alanı aktif hale getirecek sunarak iş başarılarını desteklemeyi amaç edinmiştir. Bu anlamda tasarımın başından sonuna dikkatle ele alınan ilk koşul “işlevsel mobilya” ortaya çıkarabilmektir. Kullanılan malzemeler, tasarım çizgileri, modüllerin kullanış alanları ve hareket alanı gibi bir çok kriter aktif ofisler kurabilmek için özenle bir araya getirilip, şık bir görünüme kavuşturulup müşterilere sunulur.


 

Yoğun iş alanları ve rekabet durumu çalışanların fazla stres altında iş görmelerine neden olmaktadır.  Bu durumu daha aza indirgemek için hazırlanan alanların özel çözümlerle daha ergonomik ve sistemli çalışma alanları sağlamak gereklidir. Bu amaçla tasarımların her noktasında çözüm üretecek eklentiler büyük önem taşır. Tasarımcılar ve malzeme sağlayıcıların son dönemlerde önem verdikleri nokta ise budur. Ürün geliştirmek ve işlevsellik fonksiyonunu en üst seviyeye taşımak bu amaçla bir çok malzeme sağlayıcısında farklı alanlar için küçük dokunuşlarla büyük çözümler elde edebileceğiniz ürünleri bulabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi olan kablo çıkış kutuları; modüler priz çıkış kutularıdır.

 

Tasarımlarda beklenen en önemli iki nokta estetik ve işlevsellikken her noktanın şık olması ve çözüm üretmesi gerekir. Bu anlamda kablo kanalları yepyeni formu ile ürünlerde kendilerini göstermektedir. Ofis mobilyalarında hep bahsettiğimiz rahat çalışma alanlarını sağlamak için; alanların geniş tutulması şarttır. Kablo kanalları tam da bunu sağlayan önemli eklentilerdendir. Çalışma alanlarınızda yer alan tüm kablo çıkışlarını bu kutular sayesinde organize edebilir kalabalık ve karmaşık görünümden kurtularak daha geniş ve düzenli alanlarda çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

 

Alüminyum ve metal malzemeden üretilen kablo çıkış kutuları içerisine yerleştirilen prizler ve data girişleri ile toplantı ve görüşmeleriniz için tüm verilerinizi rahatlıkla aktarabileceğiniz bir iç dizayna sahiptir. Çalışma alanlarında çalışmalarınızı koordine edebilmek için dilediğiniz iç eklenti ile ofis mobilyalarınıza dizayn edilen modüler priz çıkış kutuları ile rahat ve sistemli iş alanlarına sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız "Çevre Dostu Mobilyalar" adlı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.