Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
Makam Takımları Hakkında

Makam odaları şirketinizdeki üst düzey yöneticiler ve şirket sahiplerinin bulunduğu odalardır. Bu odaların mobilyaları ise oldukça etkileyici tasarımlar ile dizayn edilmektedir.Ofis ve büro mobilyaları  Şirketinize gelen önemli misafirlerinizi bu odada ağırlayabilmek ve onlarla yapabileceğiniz anlaşmalar öncesi şahısların üzerinde etkileyici bir izlenim bırakmak bu açıdan sizin elinizdedir.

 

Anka Ofis Mobilyalarında üretilen makam odaları size özel ölçülerle üretilmekte sizin zevikinize göre dizayn edilmektedir. Kişiye özel mobilya üretimi sağlayan firmamız sabit modellere bağlı kalmayıp kişiye özel tasarımlar ile mobilya imalatı yapmaktadır. Ofis makam masası ( patron masası ) yöneticiler için oldukça önemlidir. Görünüşü ve kullanılabilirliği dikkat edilmesi gereken hususlar arasında önceliklidir. Yöneticiler şirketin büyük bir bölümünün evraklarına sahip ve birçok konuya birden hakim olmaktadırlar.

               

 

Makam takımları bu açıdan gün içerisinde bir çok konu ile aynı anda ilgilenmektedirler. Ofis mobilyası makam masası ne kadar kullanılabilir alana sahipse bir çok evrakada rahatlıkla aynı anda hükmedebilinir. Aksi halde dar bir makam masası olsa birçok evrak birbirine karışır ve bir türlü konuyu toparlayamazsınız. Bu açıdan masa kullanılabilirliği çok önemlidir. Diğer bir tabirle patron masası ne kadar modern ve etkilyeci bir görünüme sahipse gelen misafirler üzerinde de o kadar etkileyici ve zengin bir görünüm sayesinde misafiriniz üzerinde kalıcı bir güven sağlayabilirsiniz.

 

Büro mobilyası Makam masası ve patron masası bir çok çeşitte üretilebilmektedir. Bunlar klasik makam masası, modern makam masası, lükens ayaklı ve metal ayaklı makam masası olarak üretilebilmektedirler. Sizlerde aralarından seçeceğiniz bir patron masası ( makam masası)ile odanızın görünüşüne zengin ve şık bir görünüm katarak misafirlerinizi nezih bir ortamda ağılabilirsiniz.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.