Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
İş Hayatında Ofis Mobilyalarının Önemi

Ofis mobilyaları iş dünyasının aynasıdır. Ofis Mobilyalarının karizmatik ve kendine has bir stili olmasını kim istemez ki? Ama bütün bunların yanı sıra Büro Mobilyalarının çalışanlara hiçbir sağlık problemi yaşatmayacak nitelikte, insan vücuduna zarar vermeyecek, ileri ki yaşlarda bel ve sırt ağrıları çektirtmeyecek olan kaliteli nitelikte olması gerekmektedir. Günümüz iş dünyasında bunun çokça örnekleriyle karşı karşıya kalmaktayız. Bu durum kişilerin sosyal yaşamını ve iş yaşamını gereğinden fazla etkilemektedir.


Bu sebeple öncelikle dikkat edilecek husus sağlık açısından problem yaratmayacak, ileri ki zamanlarda hastalık nüksettirmeyecek kadar kaliteli olmasıdır. Ne kadar dik ve rahat oturabildiğimiz bir koltuğa sahipsek, o kadar az yorulur ve o kadar az sağlık problemi yaşarız. İnsanın etkin çalışabilmesi ve faydalı olabilmesi için ilk olarak sağlıklı olması asıl gereken bir şartsa bu da ofis hayatı ve iş hayatı için en gerekli şarttır .Hafta içi çalışan bir ofis görevlisini ele alırsak günde 9 saat çalıştığını düşünelim, haftada 45 saat eder, bunu aylık olarak ele alalım 900 saatini o ofiste geçirir ve belki de daha birçok senesini o ofiste, o koltukta oturarak geçiren bir çalışanın sağlık sorunları yaşaması çok normaldir. Ama rahat bir ofis koltuğunda, rahat bir çalışma masasında sağlık açısından kendisini son derece güvende ve dinç hissedecektir.

 

Günümüzde yapılan modern tasarımlar bu konuda açıklıkta getirmiştir. Saatlerce masa başı işlerle meşgul olan çalışanlar için oldukça rahat ve konforlu sandalyeler üretilmektedir. Hepimizin de bildiği gibi sağlık insanların en değer verdiği olgudur, sağlıklı bir vücut sağlıklı bir iş yaşamını da beraberinde getirdiği gibi, sosyal açıdan da olumlu etkileri olmaktadır. Makam Takımları Bütün gün ofisinde sırt ve bel ağrılarıyla kıvranan bir ofis çalışanının akşam eve gittiği zaman ailesiyle vakit geçirdiği zamanları onun açısından ve belki de aile bireyleri açısından çok olumlu olmayacaktır. Sadece masa başında oturup, bedensel olarak iş yapmadığı, çok fazla yorulmadığı düşünülen bir ofis çalışanı aslında bu çektiği bel ve sırt ağrılarıyla ister istemez, gün içerisinde farkında bile olmadan yorulmuş olacaktır. Bu ofis çalışanının yaşadığı sağlık problemleri onun iş yaşamında ne kadar verimli ve başarılı olmasını sağlayabilir ki? 

 

Bir önceki yazımız "Ofis Mobilyaları Modelleri" hakkında bilgiler bulabilirsiniz...

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.