Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
Ofis Mobilya Üretimi

Nasıl Üretiyoruz?

 

 

Sizler için Türkiye bölgesinde yer alan çeşitli ormanlardan özenle seçtiğimiz sert ve sağlam ağaçları üretim sürecine sokmak için fabrikamıza temin ediyoruz. Fabrikamıza iştirak eden sert ağaçları bir süre ıslatarak daha sert yapıya ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm bu işlemlerden sonra ağaçları dilimleyerek fırın parkuru işlemlerine sokuyoruz....

 

 Fırın parkuru işlemleri bu ağaçların fırınlandığı alanlardır. Ağaçların ıslatıldıktan sonra fırınlara girmesindeki amaç ise ağacın sert ve kuru olmak üzere oturmuş doğal yapıya sahip olmasıdır. Fırınlama sonrasında insan sağlığına uyumlu tescil edilmiş kimyasal maddeler sürülerek ağaçlar imalathaneye taşınır ve mimari tasarımcıların çizmiş olduğu modellere göre kesilip üretilme aşamasına girer.

 

 

Ağaçlar için yapmış olduğumuz tüm bu işlemler ise ağacın sert ve uzun ömürlü olması için planlanmış mutlak hedefimizdir. İmalathane aşamasına giren fırınlanmış hazır ürünler kurulmak üzere önce makine parkuru sonrasında ise el işçiliği gerektiren uzman kadromuz tarafından inşa edilir. İnşa edilme anında ürünlerde kullanılan parça ve malzemelerin ağaçlar gibi özenle seçildiğini özellikle belirtmek istiyoruz. Çünkü biz sadece üretici değil aynı zamanda markamızı hedeflerimize taşıma doğrultusunda halkımıza en iyi ürünü en kaliteli ürünü sunmayı hedefliyoruz. Bu yüzden kalite ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmektedir.  Ürünlerde kullandığımız kaliteli malzemelerden sonra boya ve cila işlemlerini yaptırmak için ürünlerimizi atölyemize taşıyoruz. Atölyemizde kullanılan boya, cila ve tüm kimyasal maddeler tescil edilmiş ve defalarca test edilmiş TSE İSO 9001 belgelerine sahip malzemelerdir.

 

 

Boya ve cila işlemlerinden  sonra ürünler son aşamaya yani çeşitli ofis mobilyası olmak üzere son üretim haneye getirilir. Son üretim hane aşamasından sonra resmi evrak işlemleri devreye girer bu evraklar ise resmi garanti belgeleri ve firma, işçi garanti kılavuzları hazırlanır son olarak ise ürünler test edilir ve satışa sunulmak üzere güzelce paketlenir. Ürünler paketlendikten sonra mağazamıza teşhir ürünü olarak kurulur. Diğer bir değişle fabrika satış mağazasına kurulmak üzere yola çıkar. Fabrika satış mağazası olmak müşteriler için iyi bir avantajdır. Bu avantajlar ise direk fabrikanın ürettiği ürünleri çok fazla kar marjı vermeden satın almaktır.

 

 

Diğer türlü yani al sat yapan firmaları gözlemlediğimiz zaman kar marjları oldukça artış gösterir ve pahallı olarak satılır. Sizler için ürettiğimiz ofis mobilyaları modellerini kendi imalathanemizde ürettiğimiz için minimize edilmiş fiyatlar ile kaliteli ürünler satmaktayız. Sizlerde ucuz fiyata kaliteli ürünlere sahip olmak istiyorsanız fabrika satış mağazamıza bekleniyorsunuz.

 

Bir Önceki Yazımızda "Ofis Mobilyaları İle Rahatlık" ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.