Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
Ofis Mobilyaları İle Rahatlık

Bina, ev olarak yapılmış ve uzun yıllar bu amaçla kullanılmış. Çok şirketti bir grubun sosyal sorumluluk ve marka bilinirliği projelerini yöneten şimdiki sahibi, aynı konularda danışmanlık hizmetleri verdiği ‘tek kişilik dev kadro’sunu bu binaya taşımaya karar verince de işyerine dönmüş.

 

Bu değişim, binanın çevresine de uyumlu olmuş. Dönüşüm çoktan başlamış, doktor muayenehaneleri, emlak şirketleri, veteriner klinikleri, küçük ajanslar, mimarlık ofisleri gibi işyerlerinin sayısı semtte her sene artıyor zaten. İşyerine dönmüş dedim, ama kağıt üstünde öyle tabii.  Aslında arada bir yerlerde geziyor. 

 

 

Tek kişilik bir ofis, ama daha çok yatak odası olmayan bir ev gibi. iç ve dış alanlar arasındaki geçişleri ile öyle… Açık planı ile öyle… Kullanmayı tercih ettiğimiz malzemeler ve dokular ile öyle. Yoğun bitkilendirdiğimiz, ama bolca kullanım alanı yarattığımız bahçesi ile öyle O daracık alanda her nasılsa yer bulup koyduğumuz şöminesi ile öyle. Seçtiğimiz yalın, keyifli, davetkar ve sanki yıllardır oradalarmışçasma ortama eriyip karışmış mobilyalar ile öyle. Sıcaklığı ve huzuru ile öyle. Aslında tam bir ev burası ile gerçek konfor..

 

 

Ofis Mobilyaları ofis ortamınızda sizlere konfor sunan araç gereçlerdir. Büro mobilyalarınız sizin çalışma sisteminizle yakından ilgilidir. Sizin performansınızı da yakından ilgilendirmektedir. Ofis ortamınızda çalışırken rahatsız edici bir koltukta oturmak kimsenin hoşuna gitmez. Oysa konforlu bir koltukta oturan bir çalışan ofis ortamı ile ilgili şikayette bulunmaz ürünler seçerken şirketinizi yansıtan renkler kullanabilirsiniz. Bu sizin kurumsallığınızı gösterecektir.

 

Örneğin benim çalıştığım şirket renk olarak turuncuyu kullanmaktadır. Oturma koltuklarına dikkat ettiğinizde tamamen turuncudur. Şirket yaka askılıkları dahi turuncudur. Çalışma ofisinizde yapacağınız dekorasyonlarla göze hoş gelen ofis ortamları yaratabilirsiniz 

 

 

Bir Önceki Yazımızda "Büro Mobilyaları İmalatı"  hakkında bilgiler bulabilirsiniz...

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.