Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
GİRİŞİMCİ OFİSLERİN OFİS MOBİLYALARI "Sahibinden.Com" OFİSİ

Merhabalar GOOGLE'un Türkiye ofisiyle ilgili başlatmış olduğumuz girişimci ofisler yazımızda SAHİBİNDEN.COM websitesinin yeni ofisiyle ilgili görüşlerimizi sizlere sunmaya çalışacağız.

Evet küçük bir web sitesi olarak kurulan site üstün girişimci tatkiklerle zirvede olmayı hak eden bir görüntü içine girmeyi başardı. Ofis videosunu izlediğinizde ofis personelleri için neleri yaptıklarına şaşırarak izleyeceksiniz.

GİRİŞİMCİ OFİSLERİN OFİS MOBİLYALARI: 

Sektörün bizi ilgilendiren kısmı ise hiç şüphesiz, ofis dekorasyonları oldu. Çünkü her sektör kendi penceresinden izliyor olayları. Evet ofiste ofis dekorasyonu adına google Türkiye ofisinde olduğu gibi çok ince düşünülmüş, çok titiz çalışılmış bir ofis olarak ön plana çıkıyor. Yürüme parkurundan, konferans salonuna, pinpon masasından diğer yaşam alanlarına kadar her şey düşünülmüş. Ahşap renk olarak genelde canlı renklerin aksine pastel renkler tercih edilmiş. 

2000 senesinde kurulan bir web sitesinin (ki ilk kurulduğunda ofis olarak kurulduğunu düşünmüyorum) 2015 sonunda geldiği nokta gerçekten alkışı hak ediyor. En azından herkesin mutlaka yolu bu siteye düşüyor. Araba ilanı olsun, ev, emlak ilanı olsun bakmadan geçmediğimiz bir site. Hatta biz bile BÜRO MOBİLYALARI mağazası açıp buradan spot ofis mobilyaları satamayı bile düşündük. Lakin kaliteden ödün vermemek adına bundan vazgeçtik. Her neyse biz ofisi anlatmaya devam edelim.

MUHTEŞEM BİR OFİS GİRİŞ BANKOSU:

ofis 

Arkadaşlar resim görselinde de gördünüz gibi çok şık bir ofis giriş bankosu ve pvc ya da cam açılır türkine ile ve özellikle ince düşünülmüş giriş aydınlarması ile göze ilk intibayı muhteşem vermişler. Kaliteli bir ofisiz tavrı bu giriş ile tescilleniyor. Anka ofis olarak bu tarz ofis bankoları yapımında siz müşterilerimize sonun kadar destek verebileceğimiz unutulmasın lütfen. Hafızalarda kolay yer eden logosunu da pastel ahşap möble üzerine yerleştirerek bilinç altında şirketsel reklamların atıldığını görüyoruz. 

YAŞAMA ALANLARI VE PERSONEL DİNLENME MEKANLARI İÇİN MOBİLYALAR:

ofis bankosu

Evet arkadaşlar, personeleleri için müthiş yaşama alanları tasarlayan ofis dekorasyoncularının olduğu muhteşem bir ülkedeyiz. İşte sahibinden ekibi personelleri için yürüme parkuru bile düşünerek çok güzel, estetik ve nadide bir ilke imza atmışlar. Bu yaşama alanları içinde personellerinin dinlenmeleri için özel mobilyalar bile düşünülmüş. Mobilyalardaki renk tercihlerine bakacak olursak gerçekten  insan psikolojisi iyi etüd edilmiş hep canlı ve ruhu dinlendiren renk düzenekleri tercih edilmiş.  Diğer yaşama alanlarıda bu görseldekinden farksız olarak çok profösyonel çalışılmış.

TOPLANTI SALONLARI İÇİN TOPLANTI MASASI TERCİHLERİ:

toplantı masaları   toplantı masaları  

Arkadaşlar sahibinden.com resmi toplantıları için fileli toplantı koltuğu tercih etmiş bu tercih bizi şaşırttı gerçekten. Düz diktörgen bir masa tablası tercih edilmiş. Masada network, telefon ve data-elektirik-ups prizleri için özel gizli bölmeler konulmuş. Aslında ofis mobilya tasarımcısı olarak daha fonksiyonel bir masa tercih edilebilirdi diye düşünüyorum. Evet bu sadece benim fikrim. İkinci Toplantı masası görselinde ise rengarenk bir koltuk dizaynı karşımıza çıkıyor. Tam bizim tarzımız demekten kendimi alamıyorum. Açık ofis bölümüne entegre yapılmış. Gayette güzel olmuş. Ayrıca kocaman ve geniş bir OFİS KANEPESİ ile de  dinlenem yaşam alanları oluşturulmuş.

GİRİŞMCİ OFİSLERDE SPOR ALANLARI MOBİLYALARI:

spor alanı mobilyaları

Girişimci ofislerde personeller için spor alanları oluşturulmuş. Yalnız sahibinden ekibi bunu çok ciddiye alıp biraz abartmış sanki. İşin ilginç yanı bu bölüm konferans salonuna da dönüşebiliyor olması. Spor salonu ahşap mobilyaları için yine sahibinden  logosunda kullanılan sarı tonuna ağırlık verilmiş. Gayet güzel olmuş. Personele verilen değer bizi mutlu etti.

AÇIK OFİS SİSTEMLERİNE GÜZEL BİR ÖRNEK SAHİBİNDEN.COM’DA:

açık ofis mobilyaları

Yeni dönemin tercihlerinde olan açık ofis sistemleri sahibinden ofisinde de tercih edilmiş. Beyaz tonlarında masa bölmeli ÇALIŞMA MASALARI mobilyalarına yeşil koltuk seçimi ile yine bizden tam not alamayı başardılar.

VE MUHTEŞEM OFİSİN DİĞER ALANLARI:

1.Konferans Salonu Mobilyaları:

konferans salonu  

2. Dinlenme Alanı Mobilyaları:

dinlenme alanı mobilyaları

3.Kafeterya Alanı Mobilyaları


Arkadaşlar girişimci ofislerden biri olan sahibinden.com için hazırladığımız bu yazımızın sonuna geldik. Arkadaşlar gerçekten, personel için inşa edeilmiş özel bir ofis diyebiliriz. Kafeterya mobilyaları, dinleme alanı mobilyaları, konferans salonu, makam odaları mobilyaları ile mobilya alanında gerçekten ender güzellikte ve kalitede bir ofis. Bu ofis için maliyet hesaplaması yapmak gerçekten şu an için imkansız ince bir çalışma yapılmalı. Fakat GOOGLE Türkiye ofisinden daha kaliteli bir ofis olduğunu gördük.Personeline değer veren bir firma olduğu için ve bu kalitede güzel ofis mobilyaları tercih ettiği için sahibinden ekibine teşekkür ediyoruz.

 

Girişimci ofisler yazı dizimizin ilk yazısı "Google Türkiye Ofisi, Ofis Mobilyaları" yazımızı okudunuz mu?

Görseller için Webrazzi sitesine teşekkür ediyoruz.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.