Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
RAİN MAKAM TAKIMLARI

OFİS MOBİLYA ÜRÜNLERİ ÜRÜN İNCELEMELERİ “RAİN MAKAM TAKIMI

Anka ofis mobilyaları ürün inceleme yazılarımızda yine ofis makam takımları ürünleriyle devam edeceğiz. Bu yazımızda, yazı başlığında da belirttiğimiz gibi, Anka büro mobilyaları tesislerinde itinayla tasarlanan ve üretilen Rain Makam Takımları ürünlerine göz atacağız. Yine çok sıkıcı detaylara inmeden herkesin kolayca anlayabileceği şekilde anlatmaya gayret edeceğiz. Yani bu makale sonunda ben bu ürünü almalıyım, ya da almamalıyım şekliden kafanızda bir şeyler netleşecek. 

MUHTEŞEM MAKAM ODALARI KURMAYA HAZIR OLUN: 

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmekte fayda var ki oda Anka Ofis olarak size tüm desteğimizi üretici bir firmanın sunabileceği tüm detaylar ile vermeyi kalite politikası olarak belirlemiş bir firmayla çalıştığınızı unutmayın. Makam odaları büyük,orta ve küçük ölçekli tüm işletmelerde olan ofis birimlerinin en önemli yerlerinden biridir. Bu alanların güzel dizayn edilmesi hem makam sahibini hem itibarını hem çalışanını olumlu bir yönde katkı verecek şekilde  artılar sunmalıdır. Neyse çok fazla bu sıkıcı konuları geçip makam takımımızı anlatmaya geçiyoruz. 

HER ALANA GÖRE EN UYGUN ÜRÜNLER:

 Rain makam takımı ölçü itibariyle çok büyük ölçekli bir ürün değil. Daha çok yönetici odaklı bir ürün olarak ön plana çıktı. Küçük ölçekli mekanlar için çok ideal bir üründür. Aslında üretici firma olduğumuz için ürünleri üretip stoklamaktan ziyade, mekana özel tasarımlar ile çok daha başarılı sonuçlar alıyoruz.  O yüzden ürünün boyutu kısmını hemen geçiyoruz. Siz hangi ölçüde isterseniz o ölçüde üretmeyi başarabilecek potansiyeldeyiz. 

METAL AKSAMLI MAKAM TAKIMLARI:

Bu özel ofis makam masamızda metal iskelet üzerine masa tablası oturtularak , ürün ciddi anlamda güçlendirilmiştir. Ürün sağ ayak bölümü diğer makam takımları ürünlerinde olduğu gibi geniş ve kullanışlı bir etajer bölümü ile zenginleştirilmiş. Sol ayak kısmı yine düz metal ayak il birleştirilmiş. Masa ön kısmı ise sunta lam ahşapla kapatılarak koltuk ayak kısımları gizlenmiş. 

RAİN MAKAM TAKIMINDA ORTA SEHPA SEÇİMİ:

Bu güzel üründe klasik bir orta sehpa seçildi. Ne çok abartılı nede çok küçük. Masa ölçüleriyle birebir orantılı bir ürün. Sehpa ayak kısımlarıda masa ayaklarına örüntülü olarak metam aksamla güçlendirilmiş.

 RAİN MAKAM TAKIMLARINDA ARKA KÜTÜPHANE:

Bu nadide ürün orta raf sistemi açık, sağ ve sol bölümleri kapaklı, şık ve kullanışlı bir kütüphane ile takım orantılı bir güzelliğe büründürülmüş.

 MAKAM TAKIMLARINDA FİYATLAR:

Ofis makam masaları ürünlerinde müşterilerine son derece uygun fiyatlar sunmayı kendine ilke  edinen firmamız, 06.07.2015 tarihli zaman diliminde rain makam takımı ürünü için 2.800 tl fiyat biçmiş. Ürün kalite ekseninde fiyat buluşması oldukça güzel.

 MAKAM TAKIMLARINDA KALİTE,NAKLİYE,MONTAJ VE GARANTİ:

Anka büro mobilyaları 25 senedir kaliteden ödün vermeden en küçük üründen tutunda devasa projelere kadar, tüm ürün gruplarında aynı kalite çizgisini sürdürmektedir. İstanbul içi ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti ile sizlere çözümler sunmakta. Garanti olarak her ürün için 2 sene Anka ofis üretici firma garantisi vermekteyiz.

 

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.