Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
MENTOL MAKAM TAKIMI

Anka ofis mobilyaları blogu olarak, üretim tesislerimizde tasarlanan ve üretimi gerçekleşen ürünlerimizden biri olan MENTOL  MAKAM TAKIMI ürünümüzü sizlere tanıtmak , ürün hakkında sizlere  yol gösterecek bilgiler verelim istedik. Bu fikirle yola çıkarak çok teknik detaylara girmeden, Anka OFİS MOBİLYALARI firmasından neden ürün alınmalı, ne gibi artıları var, ne gibi ekstra özellikleri sunuyor onlarada yer yer değineceğiz.

 

ANKA OFİS MOBİLYALARI 'NIN EN ÇOK TERCİH EDİLEN ÜYESİ “MENTOL MAKAM TAKIMLARI”

Ürün görselini incelendiğinde, aslında ben burdayım diyen bir ürünle karşı karşıyayız, bu ürünümüz genç nesil yöneticilerin yanı sıra  gelenekçi yöneticilerimizde sorunsuz kullanabilir. Çünkü her kesime hitap eden bir  dizaynı vardır. Ürün kalitesi ve ürün detayınını aşağıda başlıklar halınde sizlere sunacağım fakat özellikle geniş bir makam odasına sahipseniz bu ürünü bizim size sunduğumuz ölçülerde alıp kullandığınızda çok ferah bir ortamda stressiz bir çalışma alanına sahip olacaksınız.

 

OFİS MOBİLYARI ÜRÜNLERİNDE GENİŞ MAKAM MASALARI:


Evet Anka OFİS MOBİLYALARI bloğu olarak her zaman müşterilerine sorunsuz, uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceği ürünler tasarlayan bir firma olarak, özelliklede geniş masa tablaları olan ürünleri sizlerle buluşturmaya gayret sarfediyoruz. Mentol MAKAM MASALARI bu katekorideki inanılmaz güzel ve özel bir üründür. Masamız sağ tarafı geniş atajer üzerine oturtularak, avrupa normları yakalanmaya çalışılmıştır. Diğer sol ayak metal aksam kullanılmadan direk ahşap ayak olarak düşünülmüştür. OFİS MAKAM MASALARI ön kısmı boş bırakılarak dengeli bir rahatlık planlanmıştır.

 

ZIT RENKLERLE KUŞATILMIŞ MENTOL MAKAM TAKIMLARI:


Diğer blog yazılarımızda sözünü sıkça duyduğunuz ve tamamen bize özgü olan bir kavram var. Oda “zıt renklerin ahşap kardeşliği” ürünlerimizin kendini daha güzel göstermesi ve genel olarak genç kuşağa hitap etmesi açısından zıt renkler kullanarak üründe ferak bir tasarım sunmayı hedefliyoruz. İşte MENTOL MASAKAM MASASI tamda bu kavramımıza uygun bir ürün olarak karşımızda duruyor.

 

GENİŞ ETAJER SEÇENEKLERİ:


Ürün masa sağ taraf tablası altına sürgülü kapak tercih edilerek oluşturulan ürün etajeri gerçekten çok kullanışlıdır. Müşterilerinin tüm detaylarını göz önüne alarak tasarım yapmayı hedefleyen firmamızda her üründe istediğimiz değişikliği yapabilmekteyiz. Bu bağlamda etajer kısmında da kapak tercihinden  tutunda  daha başka aklınıza gelecek her türlü değişiklikte tasarım ekibimiz hizmetinizdedir.

 

MAKAM TAKIMLARINDA ORTA SEHPA TERCİHLERİ:


Arkadaşlar bu ürünmüzdeki görselimizde de göreceğiniz gibi, ürünümüzde çok değişik bir orta sehpa kullanıldı. Aslında bu görseldeki sehpa değil, üzerine giydirilmiş süngeler ile misafir oturma grubu. Tasarımcılarımız şimdi bu parçayı sünger kısmını iptal ederk müthiş bir orta sehpa olarak müşterilerine sunmakta. Gerçekten görülmeye değer bir ota sehpa olduğunu söyleden edemeyeceğiz.

 

MAKAM TAKIMLARI ÜRÜNLERİNDE KÜTÜPHANE TERCİHLERİ:


Mentol makam takımımızda çok geniş bir kütüphane tercih edilmiş. Hem dosya, klasör dolabı hemde kitaplık olarak kullanabileceğiniz çok modern bir parçadır. OFİS KÜTÜPHANELERİ modern ofis sistemlerinde çok önemli bir parçadır. Tasarımcılarımız bu parçayı takıma uygum normlarda yeniden detaylandırarak özel bir parça halene getirmeyi başardırlar.

 

MAKAM TAKIMLARINDA KOLTUK TERCİHLERİ:


Mentol makam takımımız için, en ideal OFİS MAKAM KOLTUĞU için mutlaka ürünün tasarımcısı ile birebir görüşülmesi taraftarıyız. Çünkü Makam Koltukları seçimi tüm koltuk seçimlerinde olduğu gibi çok ciddi bir iştir. Bu sebeple bu konuda mutlaka destek alınmalı. Binlerce koltuk içinden ürüne en uygun koltuklardan size sunulan ürün listesi incelenir ve ergonominize en uygun ürün bulunabilir diye düşünüyoruz.

 

OFİS MOBİLYALARINDA ÜRÜN GARANTİSİ VE TEKNİK DESTEK:

 

Değerli müşterilerimiz tüm ürünlerimiz istisnasız 2 sene üretici firmamız ANKA BÜRO MOBİLYALARI garantisi altındadır. Üründe istediğiniz değişikliği yaptırma imkanına sahipsiniz. Değişiklikler size autocat, 3dmax çizimlerle gösterilecek ve sizinle tam mutabakat sağlandığında üretime geçilicektir. Bununlada siz tam istediğiniz bir ofis makam masası takımına sahip olacaksınız.

 

OFİS MAKAM MASALARI NAKLİYE VE MONTAJ TERCİHLERİ:


Ürünümüzü İstanbul içi ücret talep etmeden nakliye edip, ücretsiz olarakda montajını uzman ekibimizle yaptırıyoruz. İstanbul dışı  tercihler için konuşulup en uygun çözüm yolunu bulmayı tercih ediyoruz.

Anka Ofis ve Büro mobilyaları sektörü için diğer ürünlerimizi http://www.ankaofis.net web sitemizden takip edebilirsiniz.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.