Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
İstanbul Teknik Üniversitesi: Ofis Mobilyaları Seçimleri

Anka Ofis Mobilyaları; kurulduğu günden bugüne kullanıcılarına en iyi ofis deneyimini yaşatmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Tasarımlarında mutlak konforu sağlamak ve aktif çalışma alanları oluşturarak iş başarısını desteklemeyi amaçlamaktadır. Çalışma alanlarında uygulanacak dizayn çalışmalarında gerekli olan tüm detayların belirlenebilmesi, istenilen tarzda çizgilerin çalışma alanında oluşturulması amacı ile proje geliştirme süreci ile dekorasyona destek sağlamaktadır. Anka Ofis mimarları tarafından üç boyutlu programlarda geliştirilen çizimler ile üretim aşamasının planı ve uygulama detayları net olarak belirlenmektedir.

 


 

Bu uygulama süreci ile İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaat Fakültesinde yer alan yönetim ofisleri için projelendirme yapılmıştır. Alanın en aktif şekilde kullanılabilmesi için tüm ölçülerin alınmasıyla birlikte mobilyaların uygulanış biçimleri ve yerleşim planı yapılarak hem kullanıcı için rahat hem misafirler için şık bir dizayn oluşturulmuştur. Ofis içerisinde uzun vakit geçiren personel için ise ergonomik ve konforlu ofis mobilyaları seçilmiştir. Ofis koltuklarında Sekreter Serisinden yüksek sırtlı model kullanılmış bu asyede uzun çalışam koşullarında bile rahat bir otuurm alanı sağlanmıştır. Ayrıca dosyalama işleminin çok sık yapıldığı çalışma alanında kullanıcılara koordineli bir alan sağlamak amacıyla dosya dolapları mekanın ölçülerine özel olarak üretilmiştir. Tümürünlerde ağırlıklı olarak beyaz renk kullanılmıştır. Kurumun logosuna uyumlu turuncu renkler masa bölücü panellerinde kullanılarak hem ofise bir canlılık kazandırılmış hem de kurumsal bir izlenim oluşturulmuştur. Kalabalık bir ekibin çalıştığı ofiste maksimum sayıda personel yerleştirmek için çalışam istasyonları tercih edilmiştir. Karem Serisinin dörtlü çalışma masaları kullanılarak ofis de aktif bir ortam sağlanmıştır.

 

ofis uygulamaları

 

Anka Ofis Mobilyalarının katılımcı ofis dizaynı çözümleri ile ofisiniz için aktif mekanlar oluşturabilirsiniz. Ücretsiz mimar desteği ve proje geliştirme süreci ile bütçenize uygun, talebinizi yansıtan ofis mobilyaları uygulamaları için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.  

 

Bir önceki "Proje Geliştirme Süreci" yazımızı inceleyerek planlama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.