Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
Anka Ofis Proje Geliştirme Süreci

Anka Ofis Mobilyaları kullanıcıları için geliştirdiği ürünlerini en etkin ve aktif kullanabilmeleri için projelendirme süreci geliştirmektedir. Bu sayede ofis içerisinde çalışanların en rahat ve konforlu alanlarlarda iş görebilemleri için çözümler geliştirilip üretilen mobilyalara uygulanmaktadır. Farklı ofis mobilyaları modellerinde, farklı çözümler geliştirerek modüler sistemleri uygulayıp fonksiyonel çalışma alanları geliştirilmektedir. Ofisiniz fiziksel koşullarına en uygun ölçülerde tasarlanan mobilyalar, doğru üreitm teknikleri ile oluşturup etkin dizayn noktalarına konumlandırılmaktadır. Tüm bunların öncesinde ise Anka Ofis Mobilyaları mimar ekibi ile birlikte müşterileri için ön çalışma hazırlamaktadır. Çeşitli mimari programlarla hazırlanan projeler müşteri beklentilerine ve ihtiyaçlarına tam olarak cevap verecek nitelikte geliştirilmektedir. Aktif bir çalışma alanı oluşturmak amacıyla doğru büro mobilyaları parçalarını bir araya getirmek en önemli aşamadır. Ön çalışma ile bu hem daha fazla çeşitlendirilebilir hem yaratım süreci tasarruflu şekilde kullanılabilir. İstenilen modeller, istenilen renkte ve ölçülerde ofisiniz istenilen noktasıan konumlandırılarak birebir görüntü sağlanır bu sayede çalışma aynen uygulama öncesinde izlenebilir.

 

 

Anka Ofis'in üç aşamda geliştirdiği porjelendirme süreci, komplike bir çalışma alanı oluşturmak için bir çok avantajı beraberinde sunar. Keşif aşamasıyla başlayan süreçle beraber çalışma alanının fiziksel bir çok noktası analiz edilmektedir. Alanın ölçüsü, kullanılabilir maksimum alan, doğal ışık, ofis mevcut renkleri gibi dekorasyonu doğrudan etkileyecek detaylar belirlenmektedir. Sonrasında projelendirme aşaması başlar; bu aşama müşteri ile birlikte yürülen işin doğduğu kısımdır. Kullanılacak modeller, modellere uygulanacak renkler ve ürünün malzemesi gibi bir çok detay bu aşamda belirlenir. Belirlenen ürünlerin ölçülendirilmesi ve 3d max gibi üç boyutlu mimari programlarda yerleştirilmesi ile birlikte alınan görüntüler sonucunda en doğru dizayn şekli çizilmiş olur. Son aşamada ise ürünlerin üretim aşaması başlar. Anka Ofisin deneyimli üretim kadrosu ile birlikte çalışma alanına seçilen ürünler belirtilen detaylara uygun olarak üretilir. 

 

Kullanıcı odaklı ofisler kurma fikri ile geliştirilen projelendirme süreci koordineli ve ergonomik ofis dizaynı için son derece sistemli bir süreç oluşturmaktadır. Firmaların imaj ve itibar yönetimi için son derece önemli olan ofis dekorasyonu müşterileriniz karar alama aşamalarını doğrudan etkiler. Bu nedenle ofis dekorasyonunuzu iki ana fikirde tamamlamalısınız. Birincisi mutlu personel için sağlıklı bir ofis dizaynı, ikincisi müşteri kararında pozitif bir etki oluşturmak için ofis dizaynı. Ofis mobilyaları firma içerisinde bir çok etkiyi sunar bu nedenle profesyonel bir tasarım bir adım önde olmanız için oldukça önemlidir. 

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.