Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
OFİS BANKOLARINDA YENİ DİZAYN TEKNİKLERİ:

 


Yeni yüzle karşımıza çıkan ofislerin, müşteri karşılama tekniklerinin başında yer alan OFİS BANKOLARI tasarımcılarımızın, yeni teknikleri ile bambaşka bir boyuta doğru yürüyor. Anka ofis mobilyaları ürettiği yeni teknikleri muhteşem mobilya tekniklerine , modellerine imza atmaktadır. Ofislerin müşterilerini ya da ziyaretçilerini ilk karşılama noktaları olan ofis banko noktaları ilk intiba açısından da çok ama çok önemlidir. İlk bakışta keskin nokta atışı yapan ofis bankolarıdır.

 

TANIMLAMALAR AÇICINDAN BANKOLAR:


Ofis mobilya üreticileri olarak üretimi yapılan banko gruplarında üreticiye ve tasarımcıya göre isimlerde ve tanımlamalarda değişiklik göstermektedir.

1.Banko

2.Desk

3.Müşteri Karşılama Grupları

4.Otel Resepsiyon Üniteleri

5.Danışma Mobilyaları

6.Hasta Karşılama Üniteleri  olarak adlandırılan mobilya gruplarıdır.

 

 

 

MEKANA ÖZEL OFİS BANKO SİSTEMLERİ:


Yenilenen ofis mobilya konseptine göre çeşitlilik arzaden bu ürünlerde özellikle mekana özel tasarım yapılmasını şiddetle tavsiye ediyoruz. Çünkü ciddi anlamda çok işlevli ve çok kaliteli ve gösterişli ürünler olmalıdır.  İstiyoruz ki her müşterimiz bize ödediği her kuruşun karşılığını en güzel şekilde alsın. Ve kurulan dostluklar ileri ki zamanlara taşınsın.

 

İŞLETME KONSEPTİNE GÖRE OFİS BANKO ÜRETİMLERİ:


Büro bankolarının önemi gelişen müşteri kalitesi ve güçlü bir işletme görüntüsünün ardından  çok önem arzetmektedir. İstanbul ofis bankosu üreticileri klasik ofis bankoları ya da VİP büro bankolarını avrupa standartlarında üretebilecek kalite ve alt yapıya sahiptir. Bu firmaların başında da hem kendine özgü tasarımı, hemde kaliteli üretim ile Anka Ofis gelmektedir. Küçük işletmelerinizden tutun da büyük holdinglere, hastane hasta danışma bankolarına ve daha bir çok alanda bu hizmeti vermeye, ve size en uygun fiyata en güzel ürünü sunmaya gayret edeceğiz.

 

HASTA KARŞILAMA BANKOLARI:


Sağlık sektöründeki hızlı gelişmeler, özel hastane işletmelerinin kurulması,özellikle hasta odaklı sağlık kuruluşlarında uygulanan banko tekniklerinin güzelliklerini inkar etmemek gerektir. Hastane mobilyaları konusunda Anka Ofis Mobilyaları geniş ürün yelpazesi ile sizlere yardımcı olmaktadır.

 

 

 

TELEVİZYON STÜDYO BANKOLARI:


Özellikle haber kanallarının kullandığı stüdyo bankoları için hazır modeller kullanmamaktayız. Kullanılmamasını da tavsiye etmekteyiz.  Çünkü milyonların izlediği bu bültenlerde hem sunucunun, hem de izleyenin göz zevkininde rahatlığını ele almak gerekmektedir. Biz Anka Ofis olarak özel olarak tasarladığımız stüdyo bankolarını görebilir, ya da size özel banko tasarımı da yapabiliriz.

 

 

 

OFİS BANKOLARINDA ÇİZİM ÇALIŞMALARI VE TEKNİKLERİ:


Ofis bankoları mobilya gruplarında da autocad ve 3dmax çizim desteğimiz devam etmektedir. Ofis banko ihtiyacı olan tüm müşterilerimiz için titiz çalışma anlayışı içinde sanal çizim teknikleri ile destek vermekteyiz. Anka ofis tasarımcıları, üretim grupları, montaj ve teknik destek grupları ile her zaman yanınızda olmaya gayret etmekteyiz.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.