Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
Ofis Mobilyaları Nedir?

Ofis mobilyaları çalışma alanı içerisinde düzenli ve rahat iş görebilmek amacıyla kullanılan ürünlerdir. Yoğun ve yükrek tempolu iş alanlarında departmanların iş görevlerini rahatlıkla yerine getirebilmesi için kullanılan bu ürünler sektöre en uygun şekilde seçilip uygulanmalıdır.

ofis toplantı masası

 Kullanıcılar (çalışanlar) için doğru ve hareket alanı için en uygun ofis mobilyaları ile dizayn edilmiş ofisler hem iş başarısını hem çalışan motivasyonunu doğrudan etkiler. Bu nedenle öncelikle ihtiyaçların doğru belirlenip, uygun tasarım çizgileriyle geliştirilmiş aynı zamanda kullanıcısına özel  çözümler sunan ofis mobilyalarını seçmek son derece önemlidir. Firmalar için maliyetli bir iş olan ofis dekorasyonunda hızlı ve ekonomik çözümler sağlamak için ihtiyaçların belirlenme aşaması çok dikkatli yapılmalıdır. Doğru bir ofis dekorasyonu için şu sorulara cevap vermek gereklidir.

Ofis Mobilyaları Tercihleriniz Çalışma Şeklinizi Etkiler

Uzun süre ofis içinde çalışmak, yorucu ve yoğun rekabet ortamında başarılı bir ş grafiği sergilemek bu gün her zamankinden daha zor bir hale gelmiştir. Sektörlerin giderek kalabalıklaşması çalışma alanlarının ve etkinliklerinin gelişmesi ofis içinde kurulacak çalışma sisteminide baştan sona etkilemiştir. Buradan gareket ile ofis mobilyaları tercihlerinizin çalışma şeklinizi nasıl etkiler, motivasyonuzu arttıracak dekorasyon detayları nelerdir bunları incelemek gereklidir. 

Çalışan nüfusun hızla artması, çalışma alanlarınızın kalabalıklaşması, yoğun rekabet ortamı iş alanları içinde farklı dekorasyon ve dizayn tekniklerini de beraberinde getirmiştir. Ofis mobilyaları tasarımcılarının da ürünlerini geliştirirken kullandığı yeni fonksiyonlar bugün çok farklı çözümleri kullanıcı için sağlamaktadır. Çalışma alanı içinde mobilya tercihlerinizin çalışma sisteminizi yönettiğinin farkına vararak tercih yapmak hem tüm bu çözümlere sahip olamnızın önünü açacaktır hem de motivasyonuzu destekyecek bir alanda çalışmanıza yardımcı olacaktır. Ofis mobilya seçimlerinizde çalışma sisteminize uyum sağlayacak, modüler çözümler sunacak ve kullanıcısına uyum sağlayacak ürünler tercih etmek son derece önemlidir. 


YENİ ÜRÜN: LAMİX OFİS MASA TAKIMI

Lamix serisinin yeni üyesi ofis masa takımı modeli ile çalışma alanlarınız için tamamen uyumlu, ışıltılı ve estetik alanlar dizayn edebilirsiniz. Makam ve yönetim alanları için geliştirilen yeni ofis mobilyası modeli ile prestijli ve modern ofisler kurmak artık çok daha kolay. Geniş opsiyonel özellikleri ile ofisinizi baştan aşağıda fonksiyonel hale getirecek Lamix Ofis Masa Takımı kaliteli iş performansı için tasarlanmış özel bir seridir.

Metal ve ahşap mazlemenin muhteşem uyumu ile geliştirilmiş ürün dengeli tasarım çizgisi ile yönetim masa takımı kategorisinde yerini almıştır. Uygun fiyatlı ofis mobilyaları modelleri arasında son derece modern bir çözüm sunan Lamix serisi ofisinize değer katacaktır.

Lamix Ofis Masa Takımı Detayları:

lamix ofis masa takımı

Yeni Lamix Ofis Masa Takımı ile ofisiniz için etkin, işlevsel ve modern bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Kaliteli işçiliği, fonksiyonel eklentileri ile iş odaklı alanlar dizayn etmek için tasarlanmış olan Lamix Serisi kaliteli alanlar oluşturmanız tasarlanmıştır. 

 

GİRİŞİMCİ OFİSLERİN OFİS MOBİLYALARI "Sahibinden.Com" OFİSİ

Merhabalar GOOGLE'un Türkiye ofisiyle ilgili başlatmış olduğumuz girişimci ofisler yazımızdaSAHİBİNDEN.COM websitesinin yeni ofisiyle ilgili görüşlerimizi sizlere sunmaya çalışacağız.

Evet küçük bir web sitesi olarak kurulan site üstün girişimci tatkiklerle zirvede olmayı hak eden bir görüntü içine girmeyi başardı. Ofis videosunu izlediğinizde ofis personelleri için neleri yaptıklarına şaşırarak izleyeceksiniz.

GİRİŞİMCİ OFİSLERİN OFİS MOBİLYALARI:

Sektörün bizi ilgilendiren kısmı ise hiç şüphesiz, ofis dekorasyonları oldu. Çünkü her sektör kendi penceresinden izliyor olayları. Evet ofiste ofis dekorasyonu adına google Türkiye ofisinde olduğu gibi çok ince düşünülmüş, çok titiz çalışılmış bir ofis olarak ön plana çıkıyor. Yürüme parkurundan, konferans salonuna, pinpon masasından diğer yaşam alanlarına kadar her şey düşünülmüş. Ahşap renk olarak genelde canlı renklerin aksine pastel renkler tercih edilmiş. 

2000 senesinde kurulan bir web sitesinin (ki ilk kurulduğunda ofis olarak kurulduğunu düşünmüyorum) 2015 sonunda geldiği nokta gerçekten alkışı hak ediyor. En azından herkesin mutlaka yolu bu siteye düşüyor. Araba ilanı olsun, ev, emlak ilanı olsun bakmadan geçmediğimiz bir site. Hatta biz bile BÜRO MOBİLYALARI mağazası açıp buradan spot ofis mobilyaları satamayı bile düşündük. Lakin kaliteden ödün vermemek adına bundan vazgeçtik. Her neyse biz ofisi anlatmaya devam edelim.

MUHTEŞEM BİR OFİS GİRİŞ BANKOSU:

ofis 

GOOGLE TÜRKİYE OFİSİ DEKORASYON ÇALIŞMALARI

Merhabalar, arkadaşlar google Türkiye ofisini gezmek  ve ofis çalışanları için yapılmış o muhteşem dekorları ve ofis mobilyalarını incelemek ister misiniz? Video sonunda sakın üzülmeyin bu ofisten daha iyisini yapacak bir üreticiniz var. Anka Ofis böyle ofisler kurmak için her zaman yanınızda.

google ofis dekoru  google ofis dekoru

OFİS MOBİLYALARI MAKAM TAKIMLARI YENİ ÜRÜNLER (Video)

Anka OFİS MOBİLYALARI olarak makam takımlarım ürün grupları son ürünler videomuz sizlerle. Bu videomuzda işletmemiz tarafından üretilen son model büro mobilyaları ürünlerini bulacaksınız. Bilişim ekiplerimiz tarafından özenle hazırlanan bu videomuzu size sunmaktan son derece mutluyuz.

OFİS MOBİLYALARI PERSONEL TAKIMLARI YENİ MODELLER(Video)
PERSONELLERİNİZ İÇİN EN İDEAL MOBİLYA SEÇİM REHBERİ:

Hızlı gelişen inşaat sektörü aynı hıza endeksli olarak mobilya sektörünüde tetiklemiştir. Hızlı kolay kurulumu yapılan ve yine aynı hızda üretim yapılan mobilyalara ihtiyaç duyulmuştu. İşte ofis mobilya üreticileri kollarını sıvayarak avrupa normlarında mobilya tasarımları yapmaya başladılar. Şimdi bu mobilya çeşitliliği içinde personellerimiz için tasarımı, üretimi ve satışı yapılan ürün gruplarına bir göz atalım.OFİS MOBİLYALARI YÖNETİCİ TAKIMLARI YENİ MODELLER(Video)
Titizlikle hazırlanmış ofisler sadece iş başarısını değil iş kimliğinide oluşturan alanlardır. Çalışanlar için nasıl bir ortam hazırladığınız motivasyonları açısından son derece önemlidir. Önemsendiğini hisseden ve bunu çevresinde hisseden personel aynı özveri ve önemli iş sonuçları ortaya koyacaktır. Bu nedenle çalışma alanlarında iş odaklı alanları kişisel zevklere hitap edecek şekilde dizayn etmek uzun sürede büyük katkı sağlayacak önemli bir etkendir.

Diğer bir tarafdan müşteri gözünde de nasıl göründüğünüz önemlidir. İş ciddiyeti, prensip ve farklılığınızı hissettirmenin en kolay yolu nasıl göründüğünüzdür. Ofis tasarımınızı kişisel giyim kuşamınız gibi düşünebilirsiniz. Nasıl göründüğünüz, kaliteniz ve estetik duruşunuz çevrenizdekiler tarafından son derece önemlidir ve ilk etapta önemli değerlendirmeler gönüşünüzle yapılır.
BÜRO MOBİLYALARI OFİS BANKOLARI YENİ MODELLER(Video)
Anka Ofis Mobilyaları-Ofis Bankosu yeni modelleri tanıtımını yapmaya devam ediyor. Youtube kanalında yeni modellerini tanıtan firmamız sizlerle birlikte 25 senelik bu serüvenin heyecanını yaşıyor...

OFİS BANKOLARINDA YENİ DİZAYN TEKNİKLERİ:

Yeni yüzle karşımıza çıkan ofislerin, müşteri karşılama tekniklerinin başında yer alan OFİS BANKOLARI tasarımcılarımızın, yeni teknikleri ile bambaşka bir boyuta doğru yürüyor. Anka ofis mobilyaları ürettiği yeni teknikleri muhteşem mobilya tekniklerine , modellerine imza atmaktadır. Ofislerin müşterilerini ya da ziyaretçilerini ilk karşılama noktaları olan ofis banko noktaları ilk intiba açısından da çok ama çok önemlidir. İlk bakışta keskin nokta atışı yapan ofis bankolarıdır.

Video Haberin Devamında

AEO MAKAM TAKIMLARI "Ürün İncelemeleri"

OFİS MOBİLYALARI AEO MAKAM TAKIMLARI

Bir başka ürün tanıtımı blog yazımızla yine sizlerleyiz OFİS MOBİLYALARI üreticileri olarak her yeni ürün , bizim için yeni bir doğum heyecanı kadar önmeli ve etkileyicilidir. Bu gün sizlere böyle bir MAKAM TAKIMLARI ürünleri içinde ayrı bir yeri olan AEO makam takımını yine sizleri detay karmaşasında sıkmadan genel hatları ile ürünü tanıtmaya çalışacağız.

AEO NEDİR, NEDEN AEO İSMİ VERİLMİŞTİR:

Arkadaşlar evet çok değişik bir ürün ismi ile karşı karşıyasınız. Tasarımcısı ile bu ürün hakkında münazara ederken isim hakkında çok zorlamamıza rağmen pek açıklama yapmamıştı. Fakat en son ısrarımızda kısaltma olarak kullamayı tercih ettik demişti. Bizde hangi özelliklerin kısaltması diye sorduğumuzda: A ykırı , E nder ve O psiyonel kelimelerinin ilk harflerini ürünümüze  isim olarak verdiklerini öğrendik. Neyse kısa, öz ve değişik bir ürün adı. Aslında ürünün adı bizi o kadar da ilgilendirmiyor. Bize ilgilendiren tarafı ürünün kalitesi.

BÜRO MOBİLYALARI MAKAM TAKIMI ÜRÜN İNCELEMESİ:

makam masaları

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.