Otel odasında ahşap sıcaklığını sunan Even serisiyle tanışın. Sade çizgisi, yenilikçi görünümü ile zarif bir tasarım sunar. Takım içerisinde yer alan tüm modüller birbiriyle uyumuyla ve tamamlayıcı özelliğe sahiptir. Ev konforunda bir otel dekorasyonu için farklı opsiyonları da beraberinde sağlar. Günümüz modasında yer alan tüm detayları barındıran Even serisi yenilikçi unsurlarla zenginleştirilmiştir. Even otel mobilyaları kolay ve konforlu yaşam alanları dizayn eder. 

Bugünün teknolojisini bünyesine kazandıran Anka Ofis; son yenilikleri, güvenli yaşam alanlarını ve kaliteli mekanları üretim gücüyle birlikte sunmaktadır. Kaliteli malzemesi ve özenli işçilik ile uzun yıllar kullanabileceğiniz yaşam alanları sağlar. 


Ücretsiz proje desteği ile tasarlanan otel mobilyaları üç aşamalı olarak hazırlanmaktadır. İlk adımda mimarlarımız tarafından keşfi yapılan otel odalarını ölçü ve diğer teknik detayları belirlenmektedir. İkinci adımda autocad ve 3dmax çizim programlarının da yardımı ile alanda yapılacak uygulamaların ön izlemesi yapılmaktadır. Son adımda ise renk ve ölçüleri belirlenen otel mobilyaları üretimi yapılmaktadır. 

Teknik Bilgiler: 

  1. Ürün 1. sınıf yonga levha malzemeden üretilmiş olup; tüm kenarlar 2mm PVC kenar bandı ile darbelere karşı dayanıklı hale getirilmiştir. 
  2. Karyola malzemesinin ahşap bölümlerinde 1. sınıf yonga levha kullanılmış olup, döşemeli bölümlerde 6mm kalınlığında dökme sünger üzeri 1. sınıf suni deri kaplama kullanılmıştır. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. 
  3. Aydınlatma özelliği opsiyoneldir. Takım fiyatına dahil değildir. 
  4. Giyinme dolabı 1. sınıf yonga levha malzemeden üretilmiştir. Dolap içerisinde 2 adet çekmece yer almaktadır. Boru askı ilavesi mevcuttur. 
  5. Komidin gövdesi ve çekmece yüzlerinde 1. sınıf yonga levhadan üretilmiştir. Çekmecelerde teleskopik ray kullanılmıştır. 
  6. Makyaj/çalışma masas 1. sınıf yonga levhadan üretilmiştir. Masa altında minibuzdolabı için dolap ilavesi yer almaktadır. Takıma ilave 6mm cam ayna bulunmaktadır. 
  7. Valizlik 1. sınıf yonga levhadan üretilmiştir. 
  8. Takım fiyatı minimum 10 oda için geçerlidir. Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Even Otel Mobilyaları

  • 9.300,00TL


Benzer Ürünler

Day Otel Mobilyaları

Day Otel Mobilyaları

Day otel mobilyaları sade ve yalın tasarımıyla otel odalarında sıcak bir görünüm sağlar. Anahtar teslim projelendirme sistemiyle sunulan tüm otel mobilyaları uygulama alanına özel ..

8.200,00TL

Dime Otel Mobilyaları

Dime Otel Mobilyaları

Konuklarınız için sakin ve huzurlu yaşam alanları oluşturabileceğiniz yeni Dime serisi. Otel odası içerisinde kullanıcısına ihtiyaç duyduğu tüm mobilya modüllerini bünyesinde barın..

10.170,00TL

Wise Otel Mobilyaları

Wise Otel Mobilyaları

Wise otel mobilyaları farklı malzemelerin kusursuz uyumuyla tasarlanmış konforlu bir seridir. Sade çizgilerle oluşturulmuş  Wise uygulama alanı içinde modern bir görünüm sağla..

3.650,00TL