Ürün Açıklaması:

Efor serisi çağdaş ve modern çizgisi ile çalışma alanlarına farklılık kazandıran özel bir tasarımdır. Yönetim alanlarınızda ve bekleme alanlarınızda değerlendirebileceğiniz ofis kanepesi ile misafirleriniz için aktif ve konforlu bekleme alanları hazırlayabilirsiniz. Dökme sünger oturum bölümü ile kullanıcısı için rahat bir oturum alanı sunan koltuk, ergonomik yapısıyla sağlıklı bir hareket alanı sağlar. Koltuk döşemesinde suni deri kullanılmıştır ve talebe göre döşeme kumaşı değiştirilebilir. 


Teknik Detaylar:


  • Koltuk iskeletinde ahşap iskelet kullanılmıştır.
  • Koltuk oturum ve sırt kısmında dökme sünger kullanılmıştır.
  • Koltuk 1. sınıf suni deri ile kaplanmıştır. Tercihen kumaş döşenebilir.
  • Efor Ofis Kanepesinde renk değişimi yapılabilmektedir. Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

EFR-02 EFOR OFİS KANEPESİ

  • 3.480,00TL


Benzer Ürünler

SEDEF-2K SEDEF 2'Lİ OFİS KANEPESİ

SEDEF-2K SEDEF 2'Lİ OFİS KANEPESİ

Teknik Özellikler:Sedef İkili Ofis Kanepesi ölçüleri: 140*75*79h dır.Koltuk 1. sınıf suni deri ile kaplanmıştır. Tercihen hakiki deri kaplanabilir.Kaliteli koltuk iskeleti ile uzun..

1.960,00TL

AMONTE KR-1K AMONTE OFİS KANEPESİ

AMONTE KR-1K AMONTE OFİS KANEPESİ

Ürün Açıklaması:Amonte serisinin krom detaylı ofis kanepesi daha modern görünüşü ile modern ofis dekorasyonu için uyarlanmış bir diğer ofis kanepelerinden birisidir. Estetik görünt..

1.975,00TL

EFR-01 EFOR OFİS KANEPESİ

EFR-01 EFOR OFİS KANEPESİ

Efor Serisi; klasik ve modern çizgisi ile mükemmel dengeyi ofis dekorasyonuna yansıtan özel bir tasarımdır. Kaliteli malzemesi ve özgün tarzı ile misafirleriniz için estetik ve şık..

2.520,00TL

PTR-01 PİATRA OFİS KANEPESİ

PTR-01 PİATRA OFİS KANEPESİ

Piatra özel tasarlanmış krom ayak yapısı ile ofisinizde şık dinlenme alanları oluşturabileceğiniz özel bir tasarımdır. Dayanıklı iskeleti ve 1. sınıf malzemesi sayesinde ofisinizde..

1.800,00TL

Etiketler: büro kanepesi, ofis kanepesi