Konuklarınız için sakin ve huzurlu yaşam alanları oluşturabileceğiniz yeni Dime serisi. Otel odası içerisinde kullanıcısına ihtiyaç duyduğu tüm mobilya modüllerini bünyesinde barındırmaktadır. Modern otel mobilyası çözümleri ile konforlu bir yaşam alanı sağlar. Dime serisi kaliteli üretim ve dayanıklı ham maddesiyle uzun yıllar huzurlu yaşam alanları sunmayı hedefler. Otel mobilyası üretim gücüyle Anka Tasarım hayal edilen tüm mobilya ihtiyacını eksiksiz olarak tamamlamaktadır. Kullanıcısı için hem işlevsel hem de konforlu yaşam alanları sağlayan Dime Otel Mobilyalarının farklı renk alternatifleri de mevcuttur. 

Bugünün teknolojisini de bünyesine katarak büyüyen Anka Ofis yenilikçi ve modern çözümleri kullanıcılarına sunmaktadır. Dime serisinde de farklı bir çok noktada günlük yaşamı ve alanda kolaylığı sağlayan mobilya çözümleri yer almaktadır. 


Ücretsiz proje desteği ile tasarlanan otel mobilyaları üç aşamalı olarak hazırlanmaktadır. İlk adımda mimarlarımız tarafından keşfi yapılan otel odalarını ölçü ve diğer teknik detayları belirlenmektedir. İkinci adımda autocad ve 3dmax çizim programlarının da yardımı ile alanda yapılacak uygulamaların ön izlemesi yapılmaktadır. Son adımda ise renk ve ölçüleri belirlenen otel mobilyaları üretimi yapılmaktadır. 

Teknik Bilgiler: 

  1. Ürün 1. sınıf yonga levhadan üretilmiştir ve tüm kenarlar 2mm PVC kenar bandı ile darbelere karşı dayanıklı hale getirilmiştir.
  2. Ürünün belirli noktalarında 1. sınıf kumaş/suni deri kullanılmıştır. Renk değişikliği yapılabilen ürünler için iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.
  3. Otel mobilyası takımına ait ürünler; yatak çerçevesi+yatak başlığı, komidinler, makyaj/çalışma masası, giyinme dolabı ve valizlik dahildir.
  4. Belirtilen fiyatlar minimum 10 adet oda için geçerlidir. 
  5. Tüm otel mobilyaları modelleri 2 yıl garantilidir. Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Dime Otel Mobilyaları

  • 10.170,00TL


Benzer Ürünler

Taselya Otel Mobilyaları

Taselya Otel Mobilyaları

Özgün tasarımıyla Taselya serisi lüks otel mobilyaları ile farklı yaşam alanları oluşturabileceğiniz bir seçenektir. Özel kesim yatak başlığı ve farklı renk kombinasyonları ile hay..

12.750,00TL

Even Otel Mobilyaları

Even Otel Mobilyaları

Otel odasında ahşap sıcaklığını sunan Even serisiyle tanışın. Sade çizgisi, yenilikçi görünümü ile zarif bir tasarım sunar. Takım içerisinde yer alan tüm modüller birbiriyle uyumuy..

9.300,00TL