Özgün tasarımıyla Taselya serisi lüks otel mobilyaları ile farklı yaşam alanları oluşturabileceğiniz bir seçenektir. Özel kesim yatak başlığı ve farklı renk kombinasyonları ile hayal ettiğiniz gibi bir otel dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Nostaljik ve vintage bir görünüm Taselya serisi özel kesim ile oluşturulan başlığı ile dikkat çekmektedir. Otel odasında romantik ve sıcak bir ambiyans oluşturabileceğiniz Taselya serisi farklı renk alternatiflerini de beraberinde sunmaktadır. 

Otel mobilyaları üretim gücüyle Anka Tasarım; anahtar teslim proje desteğiyle kaliteli ve konforlu alanlar kurar. Kaliteli madde ve ince işçilik ile üretimi tamamlanan tüm mobilya seçenekleri kullanıcı taleplerine göre detaylandırılabilir. 


Ücretsiz proje desteği ile tasarlanan otel mobilyaları üç aşamalı olarak hazırlanmaktadır. İlk adımda mimarlarımız tarafından keşfi yapılan otel odalarını ölçü ve diğer teknik detayları belirlenmektedir. İkinci adımda autocad ve 3dmax çizim programlarının da yardımı ile alanda yapılacak uygulamaların ön izlemesi yapılmaktadır. Son adımda ise renk ve ölçüleri belirlenen otel mobilyaları üretimi yapılmaktadır. 

Teknik Bilgiler: 

  1. Ürün 1. sınıf yonga levha malzemeden üretilmiş olup; tüm kenarlar 2mm PVC kenar bandı ile darbelere karşı dayanıklı hale getirilmiştir. 
  2. Karyola malzemesinin ahşap bölümlerinde 1. sınıf yonga levha kullanılmış olup, döşemeli bölümlerde 6mm kalınlığında dökme sünger üzeri 1. sınıf suni deri kaplama kullanılmıştır. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. 
  3. Aydınlatma özelliği opsiyoneldir. Takım fiyatına dahil değildir. 
  4. Giyinme dolabı 1. sınıf yonga levha malzemeden üretilmiştir. Dolap içerisinde 2 adet çekmece yer almaktadır. Boru askı ilavesi mevcuttur. 
  5. Komidin gövdesi ve çekmece yüzlerinde 1. sınıf yonga levhadan üretilmiştir. Çekmecelerde teleskopik ray kullanılmıştır. 
  6. Makyaj/çalışma masas 1. sınıf yonga levhadan üretilmiştir. Masa altında minibuzdolabı için dolap ilavesi yer almaktadır. Takıma ilave 6mm cam ayna bulunmaktadır. 
  7. Valizlik 1. sınıf yonga levhadan üretilmiştir. 
  8. Takım fiyatı minimum 10 oda için geçerlidir. 
  9. Tüm otel mobilyası modelleri 2 yıl garantilidir. 


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Taselya Otel Mobilyaları

  • 12.750,00TL


Benzer Ürünler

Day Otel Mobilyaları

Day Otel Mobilyaları

Day otel mobilyaları sade ve yalın tasarımıyla otel odalarında sıcak bir görünüm sağlar. Anahtar teslim projelendirme sistemiyle sunulan tüm otel mobilyaları uygulama alanına özel ..

8.200,00TL

Dime Otel Mobilyaları

Dime Otel Mobilyaları

Konuklarınız için sakin ve huzurlu yaşam alanları oluşturabileceğiniz yeni Dime serisi. Otel odası içerisinde kullanıcısına ihtiyaç duyduğu tüm mobilya modüllerini bünyesinde barın..

10.170,00TL

Wise Otel Mobilyaları

Wise Otel Mobilyaları

Wise otel mobilyaları farklı malzemelerin kusursuz uyumuyla tasarlanmış konforlu bir seridir. Sade çizgilerle oluşturulmuş  Wise uygulama alanı içinde modern bir görünüm sağla..

3.650,00TL

Leros Otel Mobilyaları

Leros Otel Mobilyaları

Leros Otel Mobilyası modern tasarımı ve işlevsel yapısıyla konforlu yaşam alanları sağlamaktadır. Sade tasarımıyla eşsiz bir görünüm sunar. Farklı kombinasyonlar oluşturabilme imka..

11.500,00TL