Day otel mobilyaları sade ve yalın tasarımıyla otel odalarında sıcak bir görünüm sağlar. Anahtar teslim projelendirme sistemiyle sunulan tüm otel mobilyaları uygulama alanına özel üretim imkanı sağlamaktadır. Tüm serilerde olduğu gibi Day serisinde de öncelikli olarak konfor ön planda tutulmuştur. Otel odası içerisinde de öncelikli olarak konfor ön planda tutulmuştur. Otel odası içerisinde kullanıcı için gerekli olan tüm modüller yer almaktadır ve bu modüllerde istenilen değişiklik uygulanabilir. 

Day otel mobilyası ahşap görüntüsünün ağırlıkta olduğu minimalist tasarım çizgilerine sahiptir.  Uygulama alanı içinde sakin ve sade bir görünüm sunar. İşlevselliğe yönelik detayların zenginleştirildiği seriye istenen tüm değişiklikler de ilave edilerek hayal ettiğiniz otel odası dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. 


Ücretsiz proje desteği ile tasarlanan otel mobilyaları üç aşamalı olarak hazırlanmaktadır. İlk adımda mimarlarımız tarafından keşfi yapılan otel odalarını ölçü ve diğer teknik detayları belirlenmektedir. İkinci adımda autocad ve 3dmax çizim programlarının da yardımı ile alanda yapılacak uygulamaların ön izlemesi yapılmaktadır. Son adımda ise renk ve ölçüleri belirlenen otel mobilyaları üretimi yapılmaktadır. 

Teknik Bilgiler: 

  1. Ürün 1. sınıf yonga levhadan üretilmiştir ve tüm kenarlar 2mm PVC kenar bandı ile darbelere karşı dayanıklı hale getirilmiştir.
  2. Ürünün belirli noktalarında 1. sınıf kumaş/suni deri kullanılmıştır. Renk değişikliği yapılabilen ürünler için iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.
  3. Otel mobilyası takımına ait ürünler; yatak çerçevesi+yatak başlığı, komidinler, makyaj/çalışma masası, giyinme dolabı ve valizlik dahildir.
  4. Belirtilen fiyatlar minimum 10 adet oda için geçerlidir. 
  5. Tüm otel mobilyaları modelleri 2 yıl garantilidir. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Day Otel Mobilyaları

  • 8.200,00TL


Benzer Ürünler

Wise Otel Mobilyaları

Wise Otel Mobilyaları

Wise otel mobilyaları farklı malzemelerin kusursuz uyumuyla tasarlanmış konforlu bir seridir. Sade çizgilerle oluşturulmuş  Wise uygulama alanı içinde modern bir görünüm sağla..

3.650,00TL

Leros Otel Mobilyaları

Leros Otel Mobilyaları

Leros Otel Mobilyası modern tasarımı ve işlevsel yapısıyla konforlu yaşam alanları sağlamaktadır. Sade tasarımıyla eşsiz bir görünüm sunar. Farklı kombinasyonlar oluşturabilme imka..

11.500,00TL

Taselya Otel Mobilyaları

Taselya Otel Mobilyaları

Özgün tasarımıyla Taselya serisi lüks otel mobilyaları ile farklı yaşam alanları oluşturabileceğiniz bir seçenektir. Özel kesim yatak başlığı ve farklı renk kombinasyonları ile hay..

12.750,00TL

Even Otel Mobilyaları

Even Otel Mobilyaları

Otel odasında ahşap sıcaklığını sunan Even serisiyle tanışın. Sade çizgisi, yenilikçi görünümü ile zarif bir tasarım sunar. Takım içerisinde yer alan tüm modüller birbiriyle uyumuy..

9.300,00TL

Etiketler: otel mobilyaları