Blok modern tasarımı ile sıradışı bir görünüme sahiptir. Makam masası arkasında kullanılan panel görünümlü dosya dolapları hep yalın hem de modern bir görünüm sağlamaktadır. Çalışma alanı içerisinde oldukça kullanışlı bir çözüm sunan Blok Makam Takımı yeni nesil çalışma düzenine ayak uyduracak özel fonksiyonlarla güçlendirilmiştir. Lam malzemeden üretilen makam masası geniş masa tablası ile kullanıcısı için rahat bir alan sağlarken masada kullanılan etajer eklentisi geniş bir depolama alanı sağlar. Ayrıca panel görünümüne sahip dosya dolapları hem ofis içinde dosya kalabalığını saklar hemde şık bir panel görünümü sunar. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

BLOK MAKAM TAKIMI

  • 10.500,00TL


Benzer Ürünler

Beta Makam Takımı

Beta Makam Takımı

Beta Makam Takımı; kaliteli, işlevsel ve ergonomik tasarımı ile kullanıcıları için en iyi ofis deneyimini sunar. Kaliteli malzemesi ve kullanıcısının hareket alanına en uyumlu tasa..

7.000,00TL

LOREN MAKAM TAKIMI

LOREN MAKAM TAKIMI

Loren Makam Masa Takımı modern çalışma alanları tasarlamayı hedeflemektedir. Kaliteli, güçlü ve özgün tasarımıyla yeni nesil ofisler için göze çarpan tasarımlardan en yenisidi..

7.500,00TL

Next Yönetici Masa Takımı

Next Yönetici Masa Takımı

Ofisiniz için yepyeni bir model Next Yönetici Masası! Tamamen kullanıcı odaklı olan ofis masa takımı çalışma alanı içerisinde tüm kontrolükullanıcısına bırakıyor. Çalışma masası üz..

7.000,00TL