Beta Makam Takımı; kaliteli, işlevsel ve ergonomik tasarımı ile kullanıcıları için en iyi ofis deneyimini sunar. Kaliteli malzemesi ve kullanıcısının hareket alanına en uyumlu tasarımı ile çalışma boyunca en rahat ortamı sağlar. Yönetim gücünü ve kalitesini yansıtan ürün modüler ofis mobilyaları arasında yerini almıştır. Farklı renk ve dokusu ile diğerlerinden farklı bir görünüm sağlar. Yönetici masası üzerinde çalışma boyunca ihtiyaç duyulan elektrik aksamı modüllü kablo kanalıyla saplanmıştır. Bu sayede hem erişimi kolay bir alan hemde kablo karışıklığında uzak işlevsel bir çözüm sunulmaktadır. 


Teknik Bilgiler: 

  • Beta Makam Takımı ölçüleri: 240*100*75h'dır. Üründe renk ve ölçü opsiyoneldir. Değişiklik taleplerini için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 
  • Ürünün tamamı 1. sınıf yonga levhadan üretilmiştir. Tüm kenarlarda PVC kenar bandı mevcuttur. 
  • Görselde yer alan ürün Andrasit ve Barok renklerinden üretilmiştir. Değişiklik taleplerini müşteri temsilcilerimize bildirebilirsiniz. 
  • Fiyata Makam masası, makam masa yanı etajeri, dosya dolabı ve sehpa dahilidir.
  • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. 


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Beta Makam Takımı

  • 5.400,00TL


Benzer Ürünler

ERGO MAKAM TAKIMI

ERGO MAKAM TAKIMI

Anka Ofis Mobilyalarının 2014 yılında müşterilerine sunduğu bu yepyeni tasarım geniş çalışma alanı ihtiyacı olan makam sahipleri için fonksiyonel çözümler sunuyor. Geniş çalışma me..

5.135,00TL

ESTEL TOPLANTI MASASI

ESTEL TOPLANTI MASASI

Estel farklı tasarımı ve fonksiyonel eklentileri ile çalışma alanlarına özel bir görsellik kullanıcısına işlevsel bir alan sunacaktır. Çalışma alanlarında aktif bir alan oluşturmak..

3.550,00TL

BLOK MAKAM TAKIMI

BLOK MAKAM TAKIMI

Blok modern tasarımı ile sıradışı bir görünüme sahiptir. Makam masası arkasında kullanılan panel görünümlü dosya dolapları hep yalın hem de modern bir görünüm sağlamaktadır. Çalışm..

9.600,00TL

Etiketler: beta