Karem serisi modüler yapısı ile çalışma alanları için aktif çözümler üreten özel bir seridir. Karem ikili çalışma masası ofisinizde ekip ruhunu yansıtabileceğiniz kullanışlı ve estetik çalışma masalarından bir tanesidir. Özel tasarlamış metal ayakları ofis içinde daha sade ve işlevsel bir alanın oluşmasına olanak sağlarken Lam masa tablası çalışanlar için geniş çalışma alanı sunar. Tamamen iş odaklı ayrıntılarla geliştirilmiş ikili çalışma masaları kalabalık çalışma ekibinizi ergononmik bir alanda çalıştırmanız için geliştirilmiştir. İki masanın tek masa ayağı üzerinde planlandığı tasarım, masa aralarında kullanılan sepelatör bölmesi ile kişisel çalışma alanlarını da beraberinde sunuyor. 

Karem ofis mobilyası serisi, modüler yapısı ile bir çok alanda farklı biçimlerde değerlendirilebilen tasarımlardır. Farklı dizayn şekillerini ve çalışma sistemlerini deneyebileceğiniz ofis masası modeli, çalışma alanı içinde keyifli bir disiplin kurar. Tüm ofis mobilyalarında olduğu gibi Karem serisinde de özel üretim çalışılmaktadır. Ofisinizin ölçüsüne ve istediğiniz renge uygun olarak mobilyalar üretilmektedir. 

Teknik Bilgiler:

  1. Karem ikili çalışma masası ölçüleri: 
  2. Karem serisi 1. Sınıf Lam malzemeden üretilmiştir. 
  3. Çalışma masası ayakları metal profil ayaktır.
  4. Ayak ve tablada renk değişimi yapılabilir. 
  5. Tüm ürünlerimizi 2 yıl garantilidir. 
  6. İki adet üç çekmeceli keson fiyata dahil değildir. 


* Çalışma masanıza özel elektrik sistemine sahip olmak için masaüstü priz kutusu çözümlerini inceleyebilirsiniz. Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

KAREM İKİLİ ÇALIŞMA MASASI

  • 1.350,00TL


Benzer Ürünler

İZLE DÖRTLÜ PERSONEL MASALARI

İZLE DÖRTLÜ PERSONEL MASALARI

İzle dörtlü personel masası ekip çalışmaları için tasarlanmış, ergonomik ofis mobilyaları modellerinden bir tanesidir. Kaliteli malzemesi ve ince işçiliği ile ofisinizde uzun yılla..

2.100,00TL

Etiketler: personel masaları