Üst yönetim alanları için tasarlanmış olan Heybe Ofis Makam Takımı farklı form ve ölçü alternatifleriyle çalışma alanınız için en uygun tasarıma bürünmektedir. Heybe Ofis Makam Takımı bünyesinde yer alan çalışma masası, dosya dolabı ve sehpa ilavesiyle işlevsel ve kullanıcı odaklı bir ürün grubudur. Ahşap ve metalin kusursuz uyumuyla tasarlanmış olan Heybe serisi farklı renk alternatifleriyle de dekorasyon çalışmanıza en uygun hale gelmektedir. 

Ofis içerisinde yer alan tüm ofis mobilyaları modülleri kullanıcısına işlevsel ve ergonomik çalışma alanları sunmayı hedeflemektedir. Heybe serisi de bu fikirle oluşturulmuş kullanıcısına basit bir alan sunarak tamamen iş odaklı çalışma alanları sunmayı hedeflemektedir. Çalışma masası iç kısmında yer alan çekmece ilavesi tüm iş akışını kullanıcı etrafında toparlar; ayrıca kullanıcı için geniş bir saklama alanı sunan dosya dolapları farklı iki alternatif sunmaktadır.

Teknik Bilgiler:

  1. Ürün ahşap kısımları 1. sınıf melamin malzemeden üretilmiştir. Tüm kenarlar 2mm PVC ile darbelere karşı dayanıklı hale getirilmiştir. 
  2. Ürün metal kısımları 6*6 profilden üretilmiş olup eloksal toz boyalıdır. Farklı renk alternatifleri mevcuttur. 
  3. Masa takımı fiyatına; çalışma masası, sehpa ve kısa dolap dahildir. 
  4. Ofis masa takımında farklı renk ve ölçü seçenekleri mevcuttur. Değişiklik taleplerinizi iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimize ulaşarak iletebilirsiniz. 
  5. Tüm ofis masa takımları 2 yıl garantilidir. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

HEYBE MAKAM TAKIMI

  • 4.950,00TL


Benzer Ürünler

RADİUS MAKAM TAKIMI

RADİUS MAKAM TAKIMI

Makam takımları; yönetim alanlarınızda sağladığınız imaj ve duruş için son derece önemli ofis mobilyaları ürünlerindendir. Çalışma güç ve prestijiniz hakkında çok şey anlatan of..

21.000,00TL

Beta Makam Takımı

Beta Makam Takımı

Beta Makam Takımı; kaliteli, işlevsel ve ergonomik tasarımı ile kullanıcıları için en iyi ofis deneyimini sunar. Kaliteli malzemesi ve kullanıcısının hareket alanına en uyumlu tasa..

7.000,00TL

LOREN MAKAM TAKIMI

LOREN MAKAM TAKIMI

Loren Makam Masa Takımı modern çalışma alanları tasarlamayı hedeflemektedir. Kaliteli, güçlü ve özgün tasarımıyla yeni nesil ofisler için göze çarpan tasarımlardan en yenisidi..

7.500,00TL

Litos Makam Takımı

Litos Makam Takımı

Yönetim masaları kategorisinde yepyeni bir tasarım Litos Makam Takımı! Klasik çizgisi ile çalışma alanı içinde farklı bir görünüm sağlayan ofis mobilyası deri ayrıntıları..

13.000,00TL

Next Yönetici Masa Takımı

Next Yönetici Masa Takımı

Ofisiniz için yepyeni bir model Next Yönetici Masası! Tamamen kullanıcı odaklı olan ofis masa takımı çalışma alanı içerisinde tüm kontrolükullanıcısına bırakıyor. Çalışma masası üz..

7.000,00TL

Etiketler: heybe